czwartek, 23 maja 2013

2.06 Warszawa: Farbą w płot !

2 czerwca odbędzie się jam graffiti zorganizowany przez UKSW. Miejsce: murek otaczający uniwersytet od strony ul. Wóycickiego 1/3. Jeśli chcesz wziąć udział w jamie pisz na farbawplot@gmail.com. W gronie artystów zaproszonych do stworzenia nowej galerii ulicznej znaleźli się m.in: Piotr Janowczyk, Maciek Misiewicz, Michał Stopa, Monika Suska i WETOR.


"2 czerwca o 11.00 zapraszamy wszystkich na graffiti jam organizowany przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. 
Jesteśmy tacy, jak otaczająca nas przestrzeń. Ponura, brudna i smutna działa depresyjnie. Kolorowa i wizualnie atrakcyjna może być inspirująca. Od wielu lat otoczenie kampusu UKSW przy ulicy Wóycickiego 1/3 jest „estetycznym koszmarkiem”, chociaż miejsce to odwiedzają codziennie tysiące studentów i pracowników naukowych oraz mijają je liczni mieszkańcy. Modernizacja związana z rozwojem uczelni niewątpliwie zmienia jego charakter. Niemniej wciąż niektóre przestrzenie są po prostu brzydkie. Główną ideą projektu jest wykorzystanie muru otaczającego teren UKSW od strony ulicy Wóycickiego, tak aby podnieść jego wartości estetyczne.


Impreza pomyślana jest jako wydarzenie cykliczne, tegoroczna realizacja otworzyć ma nowe miejsce na galerię warszawskiego street artu."

Co? Farbą w płot !
Gdzie? murek otaczający uniwersytet od strony ul. Wóycickiego 1/3, Warszawa
Kiedy? 2.06 , 11:00
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza