środa, 10 kwietnia 2013

Za Młodzi Na Śmierć - W połowie drogi (prod. Kudel) - teledysk

"W połowie drogi" to jeden z kluczowych utworów promujący album "Wiele dróg" białostockiej ekipy Za Młodzi Na Śmierć. Singiel „W połowie drogi” został wyprodukowany przez Kudela. Rapują w nim Del i Kisiel. Płyta ZMNŚ jest dostępna na http://www.preorder.pl oraz w dobrych sklepach muzycznych na terenie całego kraju.


ZMNŚ to Jopel, Praktis, Kisiel oraz Del. Cztery odmienne spojrzenia na świat, cztery nieutemperowane charaktery oraz przede wszystkim cztery młode talenty, które są na początku drogi muzycznej. Drogi, którą według prognoz dziennikarzy i recenzentów muzycznych, może zaprowadzić raperów bardzo wysoko.


Zdjęcia do teledysku „W połowie drogi” zostały zrealizowane w Gdańsku przez ekipę PressPlay Films. Klip powstał dzięki pomocy marek odzieżowych The One, Diamante oraz Patriotic.


Album został wyprodukowany przez DNA, Dukato, B-Bitza, Me?Howa, Ayona, Keyo, Eszu, Krzywego, Kes-A i Kudela. Gościnnie pojawiła się Fabuła, Carrie oraz Dukato. W trzech utworach za skrecze odpowiada DJ Perc oraz DJ Story.Za Młodzi Na Śmierć na fb: https://www.facebook.com/zamlodzi

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza