środa, 10 kwietnia 2013

20.04 Warszawa: Gruby Finał – Sizeer Music On Tour – GrubSon i BRK

Na zakończenie wiosennej trasy Sizeer Music On Tour ekipa „Grubego Brzucha” przygotowała niespodziankę. 20 kwietnia w warszawskim klubie Odessa odbędzie się Gruby Finał. Na jednej scenie zagrają zaproszeni goście z USA - Alchemist i jego kolega po fachu Chip-Fu – oraz rzecz jasna gospodarze wieczoru - GrubSon i BRK.


Podobno koncerty są żywiołem GrubSona i BRK, kiedy to mogą wejść w interakcję z fanami, skierować szczery i bezkompromisowy, a zarazem pełen pozytywnej energii, przekaz w stronę publiczności. Przekonali się o tym mieszkańcy piętnastu miast, które raperzy odwiedzili w ramach trasy Sizeer Music On Tour. Ich koncerty zgromadziły blisko sześciotysięczną publikę! W trakcie energetycznych występów, twórcom płyty „Gruby Brzuch”, towarzyszyli też inni artyści znani z tego wydawnictwa - Jotoskleja i Jarecki. Cała czwórka podróżowała po kraju nie tylko koncertując, ale również spotykając się z fanami i składając autografy na płytach i pamiątkowych zdjęciach w salonach Sizeer. Jednak tym razem ekipa postanowiła zaspokoić oczekiwania fanów domagających się występu w stolicy i przygotowała iście „Gruby Finał” trasy.


GrubSon i BRK wystąpią jako duet didżejski: DJ Twardykark i DJ BRK i poprowadzą również imprezę w asyście Jareckiego i Jotosklei, natomiast support zapewni DJ Anusz. Całości dopełnią występy zaproszonych specjalnie na tę okazję legendarnych gwiazd amerykańskiego hip-hopu, jakimi są The Alchemist i Chip-Fu.


Pochodzący z Los Angeles didżej i producent Alchemist zasłynął muzyką tworzoną w ramach formacji Mobb Deep oraz Cypress Hill, ale również jako oficjalny didżej Eminema. W początkach kariery, kiedy tworzył jeszcze pod pseudonimem Mudfoot, pomógł mu DJ Muggs z Cypress Hill, wraz z którym stworzył w nowojorskim studio „Soul Assassin Chapter 1”. Wtedy też poznał duet Mobb Deep, zaczął tworzyć produkcje już jako Alchemist, a jego kariera nabrała tempa. W 2000 roku został uznany jednym z najlepszych amerykańskich producentów, współpracującym z takimi sławami jak, Nas, Snoop Dogg, Ghostface Killah, Fat Joe czy Jadakiss. W 2004 roku ukazał się jego debiutancki, w pełni autorski album „1st Infantry”. Obecnie ma na swoim koncie trzy studyjne krążki, w tym ostatni „Russian Roulette” z 2012 roku. Wśród wielu projektów, w jakie jest zaangażowany Alchemist znajduje się formacja Gangrene stworzona wspólnie z bratem Madliba, raperem Oh No. Niemniej ważnym elementem jego muzycznej przygody są umiejętności didżejskie, dlatego nie bez przyczyny został oficjalnym didżejem Eminema, z którym występuje na całym świecie.


Raper Chip-Fu z kolei zdobył uznanie swoimi rymami, które tną rzeczywistość niczym brzytwa. Jego umiejętności najlepiej oddaje choćby numer Aliego Shaheeda Muhammada „Lord Can I Have This Mercy“ czy numer nagrany wspólnie z legendą koszykówki Shaquillem O’Neilem. Ponadto jest członkiem tria Fu-Schnickens, którego twórczość porównywana jest do stylistyki Das EFX. Obecnie Chip-Fu pracuje nad solowym albumem „War Paint”, którego premiera ma odbyć się jeszcze w tym roku.

Miejscem koncertu jest klub Odessa (Ul. Kolejowa 8/10), godz. 21.00 (20 kwietnia, sobota). Bilety dostępne są w cenie 30 zł w przedsprzedaży oraz 40 zł w dniu koncertu. W ramach przedsprzedaży można nabyć bilety za pośrednictwem strony e-sizeer.com, Ekobilet.pl oraz w sklepach Sizeer w Warszawie. Więcej szczegółów na www.sizeermusic.com.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza