wtorek, 16 kwietnia 2013

18.05 Warszawa: DOPE D.O.D. @ 1500m2

W maju po raz drugi do Polski zawita holenderska grupa DOPE D.O.D. Wyjątkowo elektryzujący skład zagra w warszawskim klubie 1500m2. Dope D.O.D. jest w trakcie wypuszczania nowego materiału Da Roach, który będzie miał swoja premierę sklepową 20.04 - możecie go w całości odsłuchać pod tym linkiem. Ekipa słynie ze świetnych show koncertowych - przedsprzedaż biletów już ruszyła, widzimy się 18 w 1500, blaoww !


Międzynarodowa kariera tego holenderskiego składu rozpoczęła się w styczniu 2011 roku, kiedy w sieci ukazało się ich pierwsze video do nagrania „What Happened”. Do dnia dzisiejszego kawałek w serwisie YouTube odsłuchano prawie 11 milionów razy!


Zespół zyskał dzięki niemu spory rozgłos, co z kolei umożliwiło mu podjęcie współpracy z legendarnym Seanem Pricem (Heltah Skeltah, Boot Camp Clik, Random Axe). Efektem tej kolaboracji był numer „Psychosis”, który odbił się szerokim echem po całym hip-hopowym środowisku. Debiutancki album Dope D.O.D. był gotowy wiosną 2011 roku, jednak przed jego wydaniem skład zdecydował się wydać „Evil EP”- w ramach zapowiedzi nadchodzącego krążka. W czerwcu tego samego roku na specjalne zaproszenie Freda Dursta formacja wyruszyła w trasę z Limp Bizkit, jako ich główny support. Debiutancki album „Branded” ukazał się jesienią 2011, a jego promocja objęła Polskę, Rosję, Ukrainę, Litwę, Francję i Bułgarię. Rozgłos, jaki muzycy zyskali w Europie przyczynił się do włączenia Dope D.O.D. do składu amerykańskiej trasy Korna, zaowocował również występami na największych festiwalach w roku 2012. Po serii wyprzedanych jesiennych koncertów klubowych muzycy zniknęli w studio, by stworzyć kolejny, mocny album. „Da Roach” swoją premierę będzie miał 20 kwietnia, a na albumie gościnnie występują m.in. Redman, Kool Keith, Onyx oraz ponownie Sean Price. Tego nie można przegapić!


Co? DOPE D.O.D. @ 1500m2
Gdzie? 1500m2 - ul. Solec 18, Warszawa
Kiedy? 18.05 , 20:30
Wjazd?
Przedsprzedaż 39 PLN
W dniu koncertu 49 PLN

Bilety dostępne za pośrednictwem Ticketpro Polska (sieć Emik, Media-Markt, Saturn) oraz online

Linki:
dołącz do wydarzenia na fb
www.facebook.com/dopedoddopedod

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 komentarz:

  1. Fajnie.ja sie wybieram!super ze mozna wczesniej przesłuchać

    OdpowiedzUsuń