środa, 20 marca 2013

22.03 Warszawa: PIERWSZE URODZINY 55 ANDRÉS (Slum Village, KDJ, Mahogani / Detroit, USA)

"Jeśli pokusić się o wskazanie miejsc na mapie Warszawy, które stały się kultowe dla kolejnych generacji, to po Filtrach, Trendzie, Alfie i Remoncie, następnym pokoleniowym symbolem są dwie piątki." - pierwsze urodziny Klubu 55 w nowej lokalizacji - ANDRÉS (Slum Village, KDJ, Mahogani / Detroit, USA), Eltron John (Red Bull Music Academy / S1 Warsaw / Kraków), Blekot (Rap History Warsaw), Jedynak & J-son (S1 Warsaw), Hadrian & Essence (Głębokie Pasmo), Mike P (Pol_On), Boy Division (GSTQ).


* WSTĘP DLA OSÓB Z LISTY FACEBOOK WYDARZENIA TYLKO 15 ZŁ! *

Jeśli pokusić się o wskazanie miejsc na mapie Warszawy, które stały się kultowe dla kolejnych generacji, to po Filtrach, Trendzie, Alfie i Remoncie, następnym pokoleniowym symbolem są dwie piątki. Lata w historycznej już sali PKiN przeszły do stołecznej legendy dzięki rezydującym cyklom i zagranicznym gościom.


Co prawda od roku lokalizacja klubu jest inna, ale nawyk współpracy z najlepszymi w mieście i stawiania na muzyczną jakość i przyjazną, kameralną atmosferę pozostał. Dzięki inicjatywom uznanego cyklu 5/55 oraz czujnym działaniom promotorów obstawiających sobotnie klubowe noce, w ciągu minionych 12 miesięcy przy Żurawiej gościła cała plejada od hip-hopowych wyjadaczy, jak AZ, Large Professor i Elzhi po taneczne gwiazdy - The Rapture, Mike Huckaby, nowoczesny Lunice, niekwestionowany mistrz imprez tanecznych Todd Terje, oraz prawdziwe legendy Pépé Bradock i DJ Tonka. Zwieńczeniem dotychczasowej działalności będzie występ gościa, którego artystyczny dorobek łączy to, co najlepsze w amerykańskim hip-hopie z klubowym zacięciem i umiejętnością tworzenia muzyki zdobywającej światowe parkiety.

S1 Warsaw, cykl 5/55 i Bushmills Irish Whiskey mają przyjemność zaprosić na pierwsze urodziny Klubu 55 w nowej lokalizacji, których gwiazdą będzie jeden z filarów sceny Detroit, współpracownik J Dilla i Moodymanna oraz autor największego hitu roku 2012 - Andrès.

Tej nocy w klubie oprócz zagranicznej gwiazdy, w formule “All star back2back” wystąpią również promotorzy odpowiedzialni za najważniejsze wydarzenia minionego roku, a także gość specjalny Eltron John, którego epka “Bomby” ukaże się niebawem nakładem S1 Warsaw.DJ DEZ ANDRÉS

Wydając od 1997 roku taneczne produkcje w wytwórni KDJ, równolegle funkcjonował jako członek pierwotnego składu Slum Village pod aliasem DJ Dez. Dzięki rzadkiemu połączeniu technik i stylistyk, ciepłe soulowe sample z nieznanych płyt wykorzystywał zarówno produkując hip-hopowe bity, jak i house’owe bangery. Bogactwo kolekcji i muzycznej wiedzy prezentuje co tydzień w audycji streamowanej do internetu, gdzie usłyszeć można boogie z trzeszczących 7”, bity z samplera Akai MPC 2000XL i gęsty scratch. To on dostarczał J Dilla płyty do samplowania użyte w wielu kultowych dziś nagraniach tego zmarłego producenta. Lata występów od Ameryki Południowej po Japonię uczyniły z niego imprezowego zawodowca, a ukoronowaniem kariery jest wybór “New For U” największym hitem muzyki tanecznej roku 2012 w prestiżowym rankingu serwisu Resident Advisor.

Co? PIERWSZE URODZINY 55

ANDRÉS (Slum Village, KDJ, Mahogani / Detroit, USA)

Support:

Eltron John (Red Bull Music Academy / S1 Warsaw / Kraków)
Blekot (Rap History Warsaw)
Jedynak & J-son (S1 Warsaw)
Hadrian & Essence (Głębokie Pasmo)
Mike P (Pol_On)
Boy Division (GSTQ)


Gdzie? Klub 55 - ul. Żurawia 32/34, Warszawa
Wjazd? lista fb 15zł / pozostali 20 zł
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza