piątek, 11 stycznia 2013

Siwers w Aptaun Records

Siwers znany Wam z projektów takich jak Bez Cenzury czy Patologg pracuje nad swoim solowym albumem, który ma się ukazać w pierwszej połowie tego roku nakładem wytwórni Aptaun Records!"No i wszystko jasne!
Wiedzieliście już od jakiegoś czasu, że członek takich składów jak Bez Cenzury, Patologg, Reposta, Siwers/Tomiko oraz Siwers/Parzel, pracuje nad solowym albumem, nie wiedzieliście jednak dotychczas iż album ten ukaże się nakładem Aptaun Records!
Jeszcze w pierwszej połowie 2013 roku będziecie mogli bowiem znaleźć solowy album Siwersa na sklepowych półkach...

A co Was czeka?
Na razie warszawski raper i jednocześnie producent, tylko enigmatycznie wyjaśnia że od jakiegoś czasu obrał nieco inną drogę niż na ostatnich swoich projektach.
My jednak możemy uchylić rąbka tajemnicy, iż zapowiada się duża porcja klasycznego rapu, okrszona nie tylko wersami gospodarza, ale i znakomitych gości.
Siwers aktualnie pracuje w studiu Otra Barwa nad zarejestrowaniem całości materiału, ale spodziewajcie się niebawem sporej porcji świeżych informacji...

Na razie zajrzyjcie na profil Siwers, na którym zwykł on dzielić się postępami w pracach..."Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza