środa, 2 stycznia 2013

11.11 Warszawa REWIR RAP JAM - OKOLICZNY ELEMENT / PROJEKT GANGES / FXN & KLASIIK / TŁUSTY KOT KARWAN / NWWC/ SDP

REWIR RAP JAM Na Mic.: - OKOLICZNY ELEMENT Opolski zespół wykonujący muzykę rap, w którego skład wchodzą Mejdej (Dinal) oraz Ninja. Muzyka Okolicznego Elementu utrzymana jest w charakterystycznym wyluzowanym klimacie, którego obecnie tak bardzo brakuje na polskiej scenie. Teksty charakteryzują się duża ilością nawiązań do klasyki współczesnej popkultury (muzyka, film, sztuka), a sami twórcy w swoich numerach nie stronią od humorystycznych akcentów, nie zapominając przy tym o korzeniach gatunku.


- FXN & KLASIIK

Mc pochodzący z Warszawy. Charakteryzuje go wyluzowany styl i celne, aczkolwiek pełne dystansu wersy. Zamiłowanie zarówno do olschoolowcych jak i newschoolowych brzmień, stara się przemycić również do własnej twórczości. Jego ostatnią epkę "Noname z dupy" oraz nowsze poczynania można sprawdzić na:
www.soundcloud.com/nonamezdupy

Kasiik - zajmuję się muzyką od końcówki 2000r. Na koncie mam w sumie 6 wydawnictw (m.in. "dopuszczający MIXTAPE"), w planach/laboratorium kilka projektów (m.in. "Tragiczny MIXTAPE"). Jestem skłonny do eksperymentowania, ale w muzyce przede wszystkim stawiam na treść, melodię i klimat. Ponad 100 występów scenicznych zaowocowało tym, że w koncerty wkładam duuuużo energii oraz zaangażowania. Razem z moim człowiekiem FXNem lubimy pójść na żywioł... a preferujemy OGIEŃ.

- PJENTAK / SIEJEK / RIN / ZBYLU
- PROJEKT GANGES
- TŁUSTY KOT KARWAN

Ten szalony skład, posiada nie tylko zaawansowanych napierdalaczy wódeczki, ale także ludzi, którzy reprezentują NajebanyCrew na scenie muzycznej. Mowa tu o TłustymKocie czyli zespole rapowym, który jako pierwszy podpisał swoją twórczość hasłem: "Jeszcze jedno ładowanie rąk nie brudzi".

SUPPORT

- NWWC (ft. Grace Aringo)

Nagrywki W Wolnym Czasie (2011) / Nie Warto Wiecznie Czekać (2012). Dwuosobowy skład założony 2 Lipca 2011 roku na warszawskim Śródmieściu . Pierwsze jak i aktualne nagrania, realizują w domowych warunkach. Treści utworów, w dużej mierze oparte są na biografii wykonawców.
http://www.facebook.com/nwwc.srd

- SDP
Ekipa melanżowo rapowa reprezentująca warszawski MOKOTÓW

Na gramofonach :

DJ DIZOS
www.facebook.com/djdizos

WJAZD 15 PLN

DO ZOBACZENIA PRZY BARZE !!!
REWIR022

www.facebook.com/rewirrap
www.jzkfoto.pl

WSPIERAJĄ NAS:
http://www.facebook.com/galant.fason
http://www.facebook.com/warszawskihh
http://www.facebook.com/BedzieSieDzialo
www.facebook.com/kulturapodworka

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza