wtorek, 18 grudnia 2012

21.12 Warszawa: DJ REVOLUTION / TORAE/ DJ'S: CENT / STEEZ

Może nie koniec świata, ale początek weekendu, który warto otworzyć swoją obecnością w Klubie 55, gdzie w tym tygodniu wystąpią Dj Revolution oraz Torae. Pierwsza gwiazda prosto z Miasta Aniołów, druga z Nowego Jorku, zbieżność daty oraz gra słów nie może być przypadkowa - szykujcie się na prawdziwy ogień w piątkach. Support zagra dla Was Dj Cent oraz Dj Steez.


"Jeżeli nie straszny Wam zapowiadany koniec świata to z okazji świąt mamy specjalną niespodziankę! 21 grudnia do klubu 55 zawita dwóch znakomitych graczy amerykańskiej sceny rap:

DJ REVOLUTION to prawdziwy magik jeżeli chodzi manewry na dwóch technicsach. Za gramofonami stoi od 1987 roku, przez ostatnie 8 lat był wspólnie z Sway'em i King Tech'iem gospodarzem jednego z najpopularniejszych programów radiowych w Stanach - The Wake Up Show - który pomógł odpalić kariery takich artystów jak Eminem, Xzbit czy też C
ommon. Poza niezliczonymi mikstejpami Revolution jest także producentem, który ma na swoim koncie 2 albumy: In 12s we Trust i King of the Decks. Popis jego umiejętności djskich można usłyszeć m.in. na produkcjach Dilated Peoples, Canibusa, Chino XL, Tha Alkaholiks, Mystica i Bootcamp Click. Skills unquestion!


TORAE to jeden z najbardziej utalentowanych nowojorskich MCs, raper związany z dwoma klasycznymi labelami - Duck Down i Fatbeats Records. Lista postaci, z którymi współpracował obejmuje takie sławy i zespoły jak: DJ Premier, Pete Rock, Marco Polo, DJ Spinna, Statik Selektah, Large Pro czy 9th Wonder, Sean Price, Diamond D, Talib Kweli, El Da Sensei, Masta Ace, Shabaam Sahdeeq, Skyzoo czy Wale. Po sukcesie albumu "Double Barrel" Torae pojawi się w 55 promując materiał z drugiego solowego materiału "For The Record". Pod tym linkiem możecie sprawdzić jego wszystkie klipy:


Support zagrają CENT i STEEZ.

Z okazji świąt wjazd na imprezę jedyne 20PLN!"

Co? DJ REVOLUTION / TORAE
       CENT / STEEZ
Gdzie? Klub 55 - ul. Żurawia 32/34, Warszawa
Kiedy? 21.12 , 21:00
Wjazd? 20 zł , bilety do kupienia na bramce
Linki?
dołącz do wydarzenia na fb
www.facebook.com/itstorae
www.facebook.com/realdjrevolution
www.facebook.com/steez83

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza