czwartek, 13 grudnia 2012

16.12 Warszawa: STREET MARKET 022 VOL.4

W najbliższą niedzielę odbędzie się czwarta odsłona Street Marketu. Tym razem na świąteczne zakupy ekipa RHW zaprasza do Jerozolimy. Wpadajcie na shopping płyt i najlepszych rapowych ciuszków, możecie zabrać na wymianę własny hiphopowy asortyment - płyty, prasę, ubrania itd. Będzie to też okazja do zebrania podpisu lub zbicia piątki z Waszym ulubionym artystą. Swoją obecność potwierdziły m.in. marki 79th, Koka wear, JWP, Muzografia, Hiphopheadz, Arriba Wear. Podczas eventu wyświetlane będą najlepsze rapowe klipy, o których dobór zadba Dj Steez i Dj Blekot.


"Pod egidą Rap History Warsaw startuje kolejna część giełdy lub - jak kto woli - "pchlego targu". Tym razem Jerozolima użycza nam swej przestrzeni, aby wszystkie osoby, które chcą kupić, sprzedać lub wymienić się przedmiotami i gadżetami, związanymi z kulturą hip-hop, mogły to uczynić w cywilizowanych warunkach i przyjaznej atmosferze. Gorący świąteczny termin gwarantuje także obecność najważniejszych hip-hopowych oraz streetwear'owych marek. Przynoście płyty cd, winyle, ciuchy, prasę i co Wam tylko do głowy przyjdzie! Do dyspozycji oddajemy Wam olbrzymią przestrzeń Jerozolimy oraz ekstra stoły wystawiennicze, które organizujemy. Zapraszamy przede wszystkim osoby prywatne - kolekcjonerów, poszukiwaczy trudno dostępnych wosków i cedeków lub posiadaczy bogatych zbiorów hiphopowej prasy, którzy pragną "odgruzować" nieco swój strych lub piwnicę. Przynoście także używane i nowe ciuchy, które niepotrzebnie zawalają wasze szafy! Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście także sprzedawali lub wymieniali zbędny sprzęt muzyczny i wszelkie inne akcesoria związane z szeroko pojętą sferą muzycznej produkcji. W tle będą wyświetlane najlepsze rapowe klipy, o których selekcję zadbają STEEZ i BLEKOT! Swój udział potwierdzili już m.in.: 

12Cali
79TH
A Pamiętasz Jak?
Alkopoligamia
Aloha
Arriba Wear
Asfalt Records
Cahlo
CreamShop
Dads Studs
Dickies
Girls on the Board
HiFi Wear
HipHopHeadz
JWP
Koka Beats
Koka Wear
Maniac Clothing
Marchi
MaxFloRec
Moro
Muzografia
Onyourfeet
Old Silos Sneakers
Rap History Warsaw
Rapfrancuski.pl
Skarby Mokity Bonity
Street It
StreetDeals
StreetHype
Street Vibe
The Urban Beard
WBW
Wrong Side Shop

Ponad to będzie to świetna okazja aby spotkać wielu ze swoich ulubionych artystów rapowych, którzy będą podpisywać swoje płyty. Więcej szczegółów niebawem! Jeżeli masz firmę i chcesz wziąć udział pisz na streetmarket022@gmail.com ! Jeżeli macie jakieś wątpliwości piszcie na tablicy, odpowiemy na wszystkie pytania!"


Co? STREET MARKET 022 VOL.4
Gdzie? Jerozolima - Al. Jerozolimskie 57, Warszawa
Kiedy? 16.12 , 14:00 - 20:00
Wjazd: free, bez ograniczeń wiekowych
After: REKS, HST, MIELZKY + zdjęcia do klipu JWP / REKS
Linki:
dołącz do wydarzenia na fb
www.facebook.com/streetmarket022
www.facebook.com/raphistorywarsaw

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza