piątek, 7 grudnia 2012

15.12 Warszawa: Świąteczna SKRECZ SESJA w Step Dealers

Ekipa Scratch Dealers już po raz czwarty organizuje jednodniowe święto scratchu w swojej siedzibie przy ul. Miedzianej 11. Oprócz zaproszenia na skrecz w najlepszym (Stepowym) towarzystwie na ten dzień zaplanowane zostało mnóstwo atrakcji w postaci pokazu filmów o tematyce turntabalistycznej, jamu tanecznego + pchli targ - w tym nie zabraknie oczywiście stoiska z winylami. Wstęp: co łaska - dorzućcie się Stepom na mikser;) Zapraszamy!

  
"Zachęceni niesłabnącym zainteresowaniem i powtarzającymi się prośbami z waszej strony, postanowiliśmy już po raz czwarty zorganizować w Step Dealers turntablistyczne mini-święto! W sobotę 15 grudnia zapraszamy Was serdecznie na Miedzianą 11 na wyjątkową SKRECZ-SESJĘ. Wyjątkową nie tylko z uwagi na bliskość świąt Bożego Narodzenia, ale także ze względu na moc atrakcji, które dla Was zaplanowaliśmy.
1) My ze swej strony zapewniamy na start:
Decki - 2 x Technics 1210, 2 x Stanton T.120,
Miksery - Stanton SA-5 z innofaderem, Rane TTM 57SL, Vestax PMC-07 Pro
Jeśli chcecie się pojawić z własnym sprzętem, jesteśmy na to jak najbardziej otwarci, tylko gorąca prośba o wcześniejszy kontakt i podanie nam konkretnej informacji z czym dokładnie chcecie się pojawić, tak żebyśmy mogli zawczasu rozsądnie zaplanować całą logistykę.
W przypadku większej liczby stanowisk przydadzą się z całą pewnością:
- pudła/case'y pod sprzęt (stoły są stabilne, ale nieco za niskie)
- przedłużacze do prądu z wieloma gniazdkami
- kable RCA (popularnie zwane czinczami) do połączenie setupów między sobą
Nauczeni doświadczeniem z poprzednich sesji, apelujemy o oznakowanie przyniesionych ze sobą akcesoriów (tak, aby nikt przez przypadek nie spakował do siebie waszych kabli - w przypadku gramofonów i mikserów takie ryzyko jest minimalne :-)
2) Nieskreczujących zapraszamy do koła, bo potańczyć w rytmie najlepszych looperów!
3) Przestrzeń w Stepach zostanie też udostępniona pod pchli targ najróżniejszych akcesoriów muzycznych tudzież tekstylnych - jeśli masz więc w swoim posiadaniu zbędne płyty, ciuchy, sprzęt elektroniczny itp. przynieś go ze sobą i sprzedaj lub wymień na coś, co bardziej Ci się przyda.
4) Nasza dźwięk-kanciapa przemieni się w mini-salę kinową, gdzie będziecie mogli obejrzeć esencjonalne turntablistyczne DVD, takie jak Bastard Language Tour czy Wizard of Ahh.
5) Planujemy też stanowiska dla zaprzyjaźnionych sklepów z winylami i sprzętem djskim. Więcej szczegółów już wkrótce!
Zaczynamy o godzinie 17:00, wstęp: co łaska na scratch-dealersowy mikser (choćby symboliczna złotówka) - w zamian możecie liczyć na dozgonną wdzięczność i uśmiech instruktorów oraz Pauliny :-)
Serdecznie zapraszamy także osoby, które do tej pory nie miały okazji spróbować swych sił za adapterami. W Scratch Dealers w każdy wtorek i czwartek o 19.00 odbywają się zajęcia praktyczne z djingu - być może wrażenie wyniesione ze skrecz-sesji zachęcą Was do regularnych ćwiczeń pod okiem naszych instruktorów - Anusza i Mevy."

Co? Świąteczna SKRECZ SESJA w Warszawie
Gdzie? Step Dealers - ul. Miedzina 11, Warszawa
Kiedy? 15.12 , 17:00
Wjazd? Wejście: co łaska na scratch-dealersowy mikser :-)
Bez ograniczeń wiekowych.
Linki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza