środa, 21 listopada 2012

Odwróć swój świat do góry nogami - Konkurs

Zapuścić czy nie zapuścić? Przed takim dylematem staje każdy kto aspiruje do miana hipatera. Tych którzy brzydzą się mainstreamu odsyłam do postu w którym pokazywałem jak Julia Somi Heglund ogoliła by braci Mario. Jeśli ktoś decyduje się zapuścić zarost to przydał by mu się grzebień do wąsów. Większość z nas nie pozwala sobie na zapuszczenie zarostu i właśnie dla takich osób razem z firmą Gillette przygotowałem konkurs! Ale o tym za chwile :) Uwaga konkurs kierowany jest do obu płci!


Co jakiś czas pojawiają się na blogu różne przedmioty codziennego użytku. Dlatego postanowiłem pokazać maszynkę Gillette Fusion ProGlide. Projektanci zapewniają że maszynka jest w stanie zapewnić mężczyznom niesamowity komfort podczas golenia pod włos. Takie odwrócone golenie zawdzięczamy licznym innowacjnym rozwiązaniom. Ta która na mnie zrobiła największe wrażenie to: „najostrzejsza technologia” - najcieńsze w historii marki Gillette ostrza.


KONKURS!!!

Odwróć swój świat do góry nogami! To hasło przewodnie konkursu. Pokaż za pomoca zdjęcia, grafiki, lub animacji jak odwrócić swój dzień do góry nogami. Prace wysyłaj na adres kontakt@kulturapodworka.pl lub wstaw link  z pracą w komentarz. Możesz wygrać wyjazd 1.12 ze mną oraz kilkoma innymi blogerami do odwróconego domu w Szymbarku oraz prezenty od Gillette. Inspirację do tworzenia dzieła może być reklama z tego postu.


W konkursie mogą brać udział pomysły bezpieczne i nie wychodzące poza ramy etyczno-estetyczne.

1 komentarz:

  1. Wyjazd do Szymbarku i prezenty od Gillette. Wygrywa Jan Pawłowski. Wszystkie informacje masz już na mailu.

    Do zobaczenia w sobotę

    5

    OdpowiedzUsuń