piątek, 9 listopada 2012

Koncert AZ w 55 odwołany!

Niestety jutrzejszy koncert legendy z Brooklynu nie odbędzie się. Z powodów pogodowych wstrzymano loty z Newark, mimo wysiłków organizatorów nie udało się zorganizować alternatywnej opcji dotarcia artysty do Polski. Na szczęście znana już jest nowa data koncertu - 8.2.2013r. Jutro w Klubie 55 kolejna impreza Rap History The Videos - zagrają dla Was Dj Steez oraz Dj Blekot, wjazd free - wpadajcie!


Oficjalne info z fb 55:

"Tym razem mamy niestety złą wiadomość. AZ miał wczoraj wylecieć z Newark do Oslo ale, jak już pewnie część z Was wie, z powodu burzy śnieżnej odwołano wszystkie loty. Dzisiaj przez cały dzień próbowaliśmy znaleźć sposób żeby doleciał na jut
ro do Warszawy, niestety bezskutecznie. Siła wyższa, "obejrzyjcie sobie wiadomości"

https://www.youtube.com/watch?v=nzBRAfmfSaE
http://www.se.pl/nowy-jork/newsy/metropolia-pod-sniegiem_289963.html

Jest też dobra wiadomość, wspólnie z agencją Clockwork Music ustaliliśmy nową datę koncertu - 8.02.2013.

Wszystkich, którzy nabyli bilety zapraszamy jutro od 21:00 do klubu po zwrot kasy. Jeżeli nie uda Wam się dotrzeć zapraszamy także w sobotę i kolejne dni, w które lokal funkcjonuje. W 55 odbędzie się impreza Rap History The Videos - bawimy się w najlepszym hip-hopowym klimacie oglądając przy tym klasyczne rapowe klipy serwowane przez niezawodny w tym temacie duet - Blekot & Steez. Wstęp na imprezę jest jutro wolny, zapraszamy serdecznie!"

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza