czwartek, 18 października 2012

Tucker Barkley, Laura Edwards, Tony Czar - 5 edycja warsztatów tanecznych Tricky LA już w listopadzie!

W dniach 24 i 25 listopada odbędzie się pierwsza część tegorocznej edycji najciekawszego jesiennego wydarzenia tanecznego, czyli organizowanych przez FNF Dance Studio, warsztatów Tricky LA. W tym roku impreza ta będzie wyjątkowa, ponieważ zajęcia w Warszawie nie będą jedynymi w ramach Tricky LA. Po raz pierwszy w historii ekipa FNF zawita do Kijowa, gdzie w dniach 1-2 grudnia odbędzie się ukraiński etap Tricky LA.Tricky LA organizowane przez FNF są od kilku lat stałym punktem w kalendarzu tancerzy. Na odbywające się każdej jesieni warsztaty FNF stara się zaprosić najlepszych oraz najciekawszych choreografów.

Polska część Tricky L.A. odbędzie się w zupełnie nowym FNF Dance Studiu przy ulicy Postępu 3 w Warszawie. Miejsce ukraińskich zajęć zostanie podane wkrótce.

Polskę odwiedzi dwoje z najzdolniejszych i najbardziej charakterystycznych tancerzy na świecie – Tucker Barkley oraz  Laura Edwards, natomiast Ukrainę mistrz chillu – Jian Pierre-Louis. Czy możecie sobie wyobrazić warsztaty, organizowane przez FNF, bez Tony’ego Czara? Organizatorzy zdecydowanie nie, więc Tony odwiedzi oba kraje!

Tony Czar - http://www.youtube.com/watch?v=_IvKQoUh47E
Tucker Barkley - http://www.youtube.com/watch?v=SoutmKhKFPI
Laura Edwards - http://www.youtube.com/watch?v=JjGvqUgx7T8
Jian Pierre-Louis - http://www.youtube.com/watch?v=NgOmSorVRkE

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza