sobota, 13 października 2012

RapFiles.TV

W dobie muzyczno-filmowego bałaganu  panującego na YouTube ekipa Rap History Warsaw postanowiła stworzyć bazę rapowych klipów - RapFiles.TV. Portal pozwala na łatwe wyszukiwanie, oglądanie oraz dodawanie teledysków; posiada także wiele ciekawych opcji do selekcji wyszukiwania i tworzenia playlist np. z interesującego nas przedziału czasowego. Do strony można się logować także przez konto z YT, co pozwala m.in. na dodawanie komentarzy. Korzystanie z RF jest całkowicie bezpłatne. Wbijajcie, polecajcie, wspierajcie rozwój stronki!


"Zmęczeni żmudnym wyszukiwaniem naszych ulubionych klipów postanowiliśmy przygotować stronę, która pozwoli na łatwe poruszanie się po rapowych zasobach YouTube'a. Zajrzyjcie, sprawdźcie, dajcie znać co o tym myślicie. Strona ma wiele fajnych opcji, filtry, shuffle, popout itd. Można np. puścić sobie losowo klipy z Usa z lat 96-97! Ponad to logując się na przez naszą stronę na swoje konto YT można korzystać z jego funkcjonalności, dodawać komentarze i tworzyć playlisty.

Jedynie z Waszą pomocą uda nam się stworzyć ostateczną bazę rapowych klipów, dlatego umożliwiliśmy dodawanie klipów za pomocą guzika 'add'. Dodany klip przechodzi proces weryfikacji i pojawia się na stronie. Liczymy na Waszą pomoc. Korzystanie ze strony jest oczywiście bezpłatne.

Podzielcie się tym info ze swoimi znajomymi, robimy dobrą rzecz dla naszej kultury!"


Linki:
www.facebook.com/InstituteOfRapHistory

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza