poniedziałek, 17 września 2012

Happy Plastic Birthday Party!

Pierwszy rok jedynego sklepu stacjonarnego z designer & vinyl toys już prawie za nami! Dołączcie do nas w piątek 21 września o godzinie 18, w naszym sklepie przy Bartoszewicza 9 na celebrację 1 roku razem! W komplecie, promocje, niespodzianki, nowe dostawy i więcej atrakcji których szczegóły podamy niebawem.


Po 20:00 planowanie After-Party na mieście - detale wkrótce,

21 Września mija rok gdy otworzyliśmy drzwi dla klientów na warszawskim śródmieściu. Przez ten rok przeszliśmy dobrą szkołę i postawiliśmy na głowie naszą wiedzę na temat sprzedaży winylu, a to wszystko dzięki wam: klientom, miłośnikom, zbieraczom, kolekcjonerom, przyjaciołom winylu!

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM! BEZ WAS NIE BYŁOBY TO MOŻLIWE!

Jerry Stiehl & Szymon Harwart

Ale o co chodzi???

Plastikowe Serce to pierwszy i jedyny w Polsce sklep stacjonarny w całości dedykowany designer toys, vinyl toys i urban vinyl. Designer toys to termin definiujący zabawki i inne figurki kolekcjonerskie produkowane jako limitowane edycje projektowane przez artystów i designerów. Designer toys produkowane są z bardzo różnych materiałów jednak dominującym jest winyl i stąd pochodzi ich nazwa. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą i dystrybutorem głównych światowych marek (Kidrobot, Toy2R) tych niebanalnych i niepoprawnych dzieł sztuki.

Można znaleźć u nas rodzime produkcje oraz tzw. „customy” czyli toysy pomalowane/zinterpretowane przez artystów jako unikalne projekty nie przeznaczone do seryjnej (nawet limitowanej) produkcji. Oferujemy także zabawki DIY – czyli czyste figurki przeznaczone do puszczania wodzów własnej fantazji i podstawowe narzędzia do ich malowania.

Asortyment uzupełniają grafiki i druki pokrewne ruchowi designer toys. W niedalekiej przyszłości dostępne będą także ubrania wywodzące się z tej samej sceny.

Z miłości do zabawek. All vinyl, all the time.

Lokalizacja (sklep stacjonarny) : ul. Bartoszewicza 9, Warszawa, Polska.

Sklep Internetowy: http://sklep.plastikoweserce.pl/

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza