poniedziałek, 17 września 2012

27.10 Rap Meethink Lublin: Łona & Webber +The Pimps / Ten Typ Mes / Te-Tris & W.E.N.A. / Małpa

27 października na lubelską odsłonę imprezy Rap Meethink zaprasza Uhave2think. Tego wieczoru w klubie Graffiti na daleki lot zabiorą Was m.in. Te-Tris & W.E.N.A., Małpa & Jinx (tylko nie pozwólcie im nie mówić nic), szaleni kandydaci Ten Typ Mes & Stasiak oraz (co nieoczekiwane) Łona & Webber!


"Uhave2think zaprasza na Rap Meethink !

27 października Lublin znajdzie się w centrum rapowego cyklonu. Do klubu Graffiti, przybędą czołowi, polscy artyści, których domeną jest muzyka, a konkretnie jedna z jej odmian - rap. Muzycy Ci, przyjadą do Lublina, by wraz z publicznością stworzyć niesamowity i nie zapomniany klimat oraz by na ten jeden dzień, złączyć się wspólnie w pasji i spędzić czas na dobrej zabawie."

Co? Rap Meethink Lublin

- Łona/Webber/The Pimps
- Ten Typ Mes/Stasiak/Głośny/Dj Hubson
- Te-Tris&W.E.N.A/Dj Ike/Dj DBT/Pogz
- Małpa/Jinx/Dj Chwiał
+ występ zwycięzcy konkursu na support
(Aby wygrać konkurs na support należy wysłać zgłoszenie o tytule „SUPPORT” na adres meethinklublin@gmail.com i pomyślnie przejść eliminacje, by następnie wśród zwycięskiej trójki, wziąć udział w głosowaniu naszych fanpage’owiczów. Zgłoszenie powinno zawierać krótkie info, kim jest wysyłający oraz co najmniej! 3 utwory. Wyniki zostaną ogłoszone na dwa tygodnie przed imprezą, losowanie potrwa przez tydzień.)

Gdzie? Klub Graffiti - Al. Piłsudskiego 13, Lublin

Kiedy? 27.10 18:00
Wjazd?  Bilety możecie zakupić w trzech cenach :
 Promocyjnej, czyli:
- 35 złotych. By zakupić taki bilet należy wysłać mail na adres: meethinklublin@gmail.com o tytule BILET i postępować zgodnie z odesłaną przez nas instrukcją. Czas do 13.10.2012.
Standardowej, czyli:
- 40 złotych, w przedsprzedaży (info o punktach sprzedaży zostanie podane wkrótce, sprawdzajcie stronę wydarzenia na fb oraz UHAVE2THINK)
W  koncertowej, czyli:
- 45 złotych, w dniu koncertu na bramce
Ilość biletów jest ograniczona!
Linki:
www.facebook.com/uhave2think - konkursy, świeże info koncertowe


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza