piątek, 17 sierpnia 2012

Warszawska Giełda Płytowa

25 sierpnia, jak zawsze w ostatnią sobotę miesiąca, zapraszamy na Warszawską Giełdę Płytową. Różnorodność tytułów zapewnią sprzedawcy z Warszawy, Krakowa czy Lublina! Od antykwariuszy, przez sklepy płytowe aż do prywatnych kolekcjonerów! Kilkanaście tysięcy płyt winylowych i CD z różnych gatunków muzycznych pozwolą każdemu znaleźć coś dla siebie, a nasi sprzedawcy doradzą i pomogą znaleźć upragniony tytuł.


Jak zwykle nie zabraknie muzyki na żywo! Tym razem zagrają dla nas DJ FUNK`B, Gofer oraz All.Love.

DJ FUNK’B - Na swoim koncie ma występy m.in z takimi ludźmi jak: Dj’ Twister, Dj Spike, Dj’Cent, Dj Przeplach, Dj’ Toni Montana (Niemcy), Dj Shockwave (UK), Dj’em Chrisem Blade (Niemcy), bandem Fusik (USA).

Kiedyś bboy we własnej osobie, dziś grywa eventy w całej Polsce, Niemczach (które jak sam mówi “są dla niego drugim domem”), a w 2011 roku po raz pierwszy zagrał na Florydzie w Stanach Zjednoczonych.

Był pomysłodawcą i współorganizatorem undergrundowych trójmiejskich bboy jamów “Let’s Get Back to the Old School”, które z czasem urosły do rangi krajowej, był współorganizatorem dwóch edycji legendarnych jamów w Trójmieście: “Hip – Hop Summer Jam”, współtworzył projekt unijny “Soul of Hip – Hop”, a także byl współorganizatorem międzynarodowego eventu : Adidas Orginals Rocks the Floor, czyli tanecznych bitew Bboy’s i B girl’s przy muzyce na żywo, graną przez band prosto z Florydy.

W 2008 roku przeniósł się do Warszawy, gdzie szybko został doceniony przez tutejszą scenę. Przez jakiś czas udzielał się redakcyjnie pisząc artykuły do Flava Dance Magazine, a obecnie odpowiada on za dział muzyczny na Break.pl. Wiosną 2009 roku dołączył do warszawskiej ekipy Funkrockass (Półfinaliści programu „Mam Talent”). W roku 2012 został Polskim Ambasadorem festiwalu HIP-HOP KEMP.

Gofer - Digger i pasjonat płyt winylowych. Osoba, u której zajawka przerodziła się w misję. Pomysłodawca i jeden z organizatorów Warszawskiej Giełdy Płytowej. W swoich setach stawia na dyskotekowy groove, który porusza ciało do tańca. Zawieszony na przełomie lat 70 i 80 zaserwuje nam wszystko co najlepsze z muzyki disco, boogie i elektronicznego funku okraszając wszytko perełkami z polskiej muzyki dyskotekowej lat 70 i 80.

All.Love - digger i pasjonat francuskiego i amerykańskiego rapu. Zaserwuje selekcję rzadkich i trudno dostępnych singli z boombap`owym rapem.

ZAPRASZAMY!

25 sierpnia 2012
GODZ.14-18
KLUB HYBRYDY
UL.ZŁOTA 7/9

WSTĘP WOLNY
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza