czwartek, 16 sierpnia 2012

Reebok Classics na jesień/zimę 2012

Kolekcja Reebok Classics na jesień/zimę 2012 odzwierciedla historię bogatego dziedzictwa marki i jej kultowego stylu. Pod hasłem „It takes a lot to make a classic” marka prezentuje szeroki asortyment obuwia, od najbardziej znanych modeli, takich jak Classic Leather, aż po nowoczesne jak SL Chukka.


Dla Reebok, dynamiczna, kreatywna wizja, duch innowacji i dążenie do perfekcji to główne elementy na drodze do stworzenia prawdziwej klasyki. Wartości te wyznawane są również przez muzyków, związanych z marką Reebok. Współpracujący z marką artyści wykazują się energią i entuzjazmem w dążeniu do klasyki, w ich własnym rozumieniu tego słowa.


Labrinth, nowy Europejski ambasador Reebok Classics, prezentuje najbardziej wyraziste modele z jesienno-zimowej kolekcji. Do grona artystów, wspierających markę dołączyli również EJ i Tanya Lacey.


Always Classics

W roku 2012 swoją rocznicę obchodzą dwa kultowe modele Reebok – Workout i Freestyle. Po zaprezentowaniu limitowanej edycji obu modeli w kolekcji wiosna/lato 2012, Reebok Classics, kontynuując świętowanie ich bogatego dziedzictwa, prezentuje kolekcję Vintage, obejmującą nowe egzekucje modeli Classic Leather, Workout i Freestyle Hi.


Wszystkie modele zostały wyposażone w cholewkę wykonaną z wysokojakościowej szorstkiej skóry w subtelnych pastelowych kolorach. Dodatkowo, charakteru vintage dodają im elementy z przecieranej skóry.


W tym sezonie, w kolekcji Always Classics pojawiły się również Trail Pack, będące połączeniem charakterystycznego stylu modeli Classic Leather i Workout Mind. Oba modele zostały wyposażone we wzmocnioną podeszwę oraz cholewkę wykonaną z gumy i materiałów typu rip-stop, dzięki którym buty doskonale sprawdzają się w każdych warunkach.


Kolekcja Always Classics została dodatkowo wzbogacona o kultowe, niezwykle popularne modele Reebok, takie jak NPC oraz Dash Runner. Każdy z tych wzorów zachował swój oryginalny wygląd i kolor oraz materiał z jakiego był pierwotnie wykonany.


Obok najpopularniejszych modeli Freestyle Hi oraz Classic Leather, linia damska obejmuje również, inspirowany koszykówką model BB7700 oraz nawiązujący do butów biegowych w stylu retro model Racer X.


New Classics

Elegancka kolekcja New Classics to połączenie dobrego stylu, sportowego designu oraz materiałów i wykonania najwyższej jakości. Wprowadzone modele SL Berlin i SL Flip charakteryzuje ponadczasowy styl i komfort, będący odzwierciedleniem Reebok Classics. Oba wzory łączą dziedzictwo marki z czystym i subtelnym designem.


SL Chukka, najnowszy model w linii New Classic, to typowy przykład połączenia modnego designu z typowym miejskim wyglądem. Modele SL 211 i SL Fitness z kolei, zapewniają komfort i wygodę, nie rezygnując przy tym ze stylowego wyglądu.


W kolekcji New Classics na uwagę zasługują również Pump Omni Lite HLS i Blast. Oba modele zostały unowocześnione, zachowując jednocześnie wszystkie te cechy, które uczyniły je legendarnymi.


Śmiała estetyka, przeznaczonego zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, modelu Classic RealFlex Runner, łączy technologię stosowaną w obuwiu sportowym ze stylem ulicznym. Wyróżniającym się modelem w linii jest również Aztec Flex Racer, łączący charakterystyczną dla butów biegowych cholewkę oraz paletę kolorystyczną z podeszwą, wykonaną zgodnie z technologią wspierającą naturalny ruch stopy.


Damskie modele, Ree Funk oraz Fabulista Low i Mid, są deklaracją odważnego i wielobarwnego stylu. Damska kolekcja obejmuje również zmieniające się sezonowo Realflex Boot i Frostopia, oraz nowo wprowadzone, niezwykle kobiece Ballerique – wyposażone w niezwykle modne w tym sezonie detale, takie jak suwak na pięcie czy wycięcia na kostkach.


Affili’Art

W tym sezonie Reebok prezentuje również nową odsłonę kolekcji Reebok Affili’Art – Reebok x Basquiat, wspieranej przez Swizz Beatza.


Kolekcja prezentująca kultowe grafiki Basquiata, oferuje jasne kolory, barwne grafiki i logotypy rozmieszczone na ubraniach i odzieży. Długo oczekiwany dodatek do kolekcji to damska linia odzieży.


Barwne grafiki, wykonane w późniejszym okresie artysty pojawiają się na męskich modelach butów Berlin, Pump omni Lite HLS, Blast, oraz na damskich Chi-Kaze i Racer X. Na szczególną uwagę zasługują modele odzieży w całości pokryte grafikami Denim Jacket i Crew Neck Sweater dla mężczyzn, oraz Basquiat x Swizz Beatz I.Y.F. Tee i Fresh Catch Long-sleeved Top dla kobiet.


Kolekcja Reebok Classics jesień/zima 2012 będzie dostępna w sklepach Reebok od 1 lipca 2012r.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza