środa, 29 sierpnia 2012

A Pamiętasz Jak? - J-Son, URB, DJ Romek

Wakacje się kończą, zaczyna się rok szkolny, na ulice wracają korki, plenerowe miejscówki z tych lub innych powodów powoli się zwijają, więc czas z przytupem pożegnać lato. Zagrają J-Son, URB i DJ Romek ztj. Złote Dłonie.


J-Son - Stołeczny didżej, promotor, a także wydawca. W pierwszej roli znany z charakternego ideowo i muzycznie kolektywu Grupa Biznes współtworzonego z Funkoffem, przyczynił się do odwiedzenia naszego kraju lub występował u boku takich postaci jak A-Trak, Slum Village, Elzhi, araabMUZIK, DâM-FunK, James Pants, Onra, Oddisee, TOKiMONSTA, B.Bravo, DJ Vadim & Yarah Bravo czy Suff Daddy. W drugiej jest współtwórcą labelu S1 Warsaw, który namieszał ostatnio wydając kompilację Niewidzialna Nerka. W swoich intensywnych i bardzo tanecznych setach łączy rap, różne odmiany disco, modern/electro-funk, boogie z domieszką wyspiarskich nowości. Jest przy tym wielbicielem winylowego nośnika, który stale ma duży udział w jego selekcji.

URB (Potentat Ogniwo) - Urb lub urbek pieszczotliwie. Prywatnie kolega organizatora(z internetu). W 1998 sprzedał gitarę i piec żeby kupić mikser i jakoś tak już zostało. Fan skreczu chociaż dziś dj’om nie przystoi. W drużynie Dinal grał na pozycji padoklepacza. Jeśli chodzi o imprezy i bzdury to wiadomo hip-hop i pochodne. Przyjdź obacz, nie będzie przesadnie tragicznie. Urb obsługiwał gramofony takim postaciom jak Jesse Boykins III, Oddisee, czy Stalley. Siedział na #thaclanie za kradzież internetu.

DJ Romek aka Złote Dłonie - W rapgrze praktycznie od zawsze. Co uważniejsi mogą go pamiętać z projektu SinSemilla. Członek Starego Miasta, grał setki imprez i koncertów w całej Polsce. Autor cutów na wielu klasykach jak Światła Miasta czy IQ Dizkret/Praktik. Nieoficjalnie uznawany za najlepszego MC wśród DJ'i. Na imprezach gra rzadko, czysto hobbystycznie. Nie wie co to Serato, gra tylko z winyli.

Miasto Cypel, ul. Zaruskiego 6, Warszawa
01.09.2012 start 22:00
Wjazd: darmowy bez ograniczeń wiekowych.
Wspierają nas:
Koka Beats, SR, Koka, Popkiller, CGM, warszawskihiphop, rapwpolsce.eu

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/events/276232715814214/

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza