poniedziałek, 14 maja 2012

Flash Mob Poland

Nie wiecie co to jest Flash Mob? Flash mob - tzw. błyskawiczny tłum – określenie, którym przyjęło się nazywać sztuczny tłum ludzi gromadzących się niespodziewanie w miejscu publicznym w celu przeprowadzenia krótkotrwałego zdarzenia, zazwyczaj zaskakującego dla przypadkowych świadków. W akcji uczestniczą nieznani sobie ludzie znający jedynie jej termin i planowane działanie.


Czy nadal sądzisz że sztuczny tłum może być inspirujący? Tak, jeśli staniesz się jego częścią. Chcesz przeżyć coś niecodziennego, przeżyć świetną zabawę, wywołać szok, zdziwienie i uśmiech u innych? Weź udział w naszym Flash Mob'ie - czyli zbieramy się w konkretnym miejscu, w konkretnym dniu, o konkretnej godzinie i po prostu zaczynamy tańczyć!! Co na to ludzie znajdujący się wokół? Zobaczymy :) Już niedługo, bo 15-tego czerwca po raz pierwszy w Polsce rusza tego rodzaju projekt. Łączący w sobie większość Szkół Tańca z calej Polski.

Jak już wyżej wspomnieliśmy całość zaczyna się 15-tego czerwca od następujących miast:

- Sopot ( Trójmiasto ) - 15.06.2012r.
Szkoła Koordynująca: Dance Fusion - www.dancefusion.com.pl

- Warszawa - 20.06.2012r.
Szkoła Koordynująca: Step Dealers - www.stepdealers.com

- Poznań - 23.06.2012r.
Szkoła Koordynująca: Batucada - www.batucada.pl

- Łódź - 27.06.2012r.
Szkoła Koordynująca: Dance.pl - www.jast.dance.pl

- Wrocław - 30.06.2012r.
Szkoła Koordynująca: JAST - www.jast.dance.pl

- Kraków - 07.07.2012r.
Szkoła Koordynująca: Jdc - www.jdcdance.pl

Już teraz wiesz, że nie będziesz mógł się bawić z nami w Sopocie ( Trójmieście ) ? Nie martw się ! Kolejne Flash Mob'y będą odbywały się w odstępach czasowych, co 3-4 dni :).

Chcesz wziąć udział?
Oczywiście! Dzięki choreografii, która zostanie przygotowana specjalnie dla Was przez Studio Dance Fusion będziesz mógł nauczyć się układu w KAŻDYM mieście,w którym odbędzie sie Flash Mob na darmowych warsztatach, a podszkolić się w domu z video, które będzie już niedługo na stronie TRUE ENETERTAINMENT oraz na wydarzeniu wraz z pilkiem audio do pobrania.
W całej Polsce ten sam prosty i zrozumiały dla każdego układ. Jedź z nami i baw się dobrze ! Gwarantujemy niezapomniane wrażenia !

Tuż po tanecznym Flash Mob'ie, wielkie, niezapomniane wydarzenie muzyczne dla wszystkich biorących udział w wydarzeniu i oglądających! Serdecznie zapraszamy !!

PS. Plik audio, choreogrfia + video, rozpiska szkół tańca, w których będzie prowadzona bezpłatna nauka choreografii będą podane wkrótce ! :)

Plakat do pobrania :
http://www65.zippyshare.com/v/58718448/file.html


Pierwsza zapowiedź :
http://www.youtube.com/watch?v=GeQbDW4Azn8&feature=slpl

Choreografia :
http://www.youtube.com/watch?v=5SsR3_zASDw&feature=relmfu

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza