środa, 14 marca 2012

Vienio, 600Volt & Def .Soundsystem 17-III-2012 - Karmel

„Wiedziałem ,że tak będzie”, „Muzyka Miasta”, „Będzie dobrze dzieciak”, „Wychylylybymy’’, „Merctedes S600" … czyli DJ.600V i Vienio (Molesta Ewenement) ten wyjątkowy Soundsystem już w tą sobotę w klubie Karmel. Całą impreze poprowadzi dj.Def. Jest to również oficjalny after po otwarciu sklepu KXM (rondo jazdy polskiej lok.26) na której będzie miała również miejsce wystawa grafik Imaginary Fondation.


W skrócie:
-17.03 (sobota) Klub Karmel Kredytowa 6, Warszawa
-Soundsystem Dj.600V / Vienio + Dj.Def
-do 23 na hasło KXM wjazd free
-Oficjalny After po otwarciu sklepu KXM i wystawy Imaginary Foundation.

Sklep KXM (rondo jazdy polskiej lok.26 ) -Asortyment sklepu ma stanowić alternatywę dla mody z centrów handlowych. Znajdziecieu nas marki najlepszych niezależnych firm których twórcy nie koncentrują się jedynie nawyciągnięciu od nas pieniędzy ale także starają się wyrazić siebie lub przynajmniej tworząautentyczne i oryginalne produkty.

Imaginary Foundation to kolektyw intelektualistów i artystów z całego świata, który został założony przez tajemniczego „Dyrektora” w 1973 roku w Szwajcarii. Nazwa Imaginary Foundation zostałapodobno zainspirowana przez samego Jean-Paul Sartre’a, z którym Dyrektor- jak sam twierdzi-przyjaźnił się. Zajmując się działalnością naukową i artystyczną, Imaginary Foundation postanowiłostworzyć platformę która zajęłaby się przedstawieniem ich nowatorskich idei szerszemu odbiorcy. Wten sposób, w San Francisco, powstał specjalny zespół artystyczny który tworzy grafiki i koszulki.

Zobacz też:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza