wtorek, 13 marca 2012

Cropp Baby-G Dance Battle For Poland 2012 - Wielki Finał

Cropp Baby-G Dance Battle For Poland 2012 to piąta edycja jednego z największych ogólnopolskich konkursów tańca. Rywalizacja odbywać będzie się w dwóch kategoriach - R&B/New Style oraz Breakdance. Eliminacje oraz Finały Regionalne rozegrane zostaną w dwóch miastach - w Gdańsku oraz w Warszawie. W stolicy będzie miał miejsce również Wielki Finał konkursu.
 
 
Cropp Baby-G Dance Battle For Poland 2012
Konkurs tańca w kategoriach R&B/New Style oraz Breakdance
Wielki Finał - Warszawa

Data: 17.03.2012
Miejsce: Urban Garden, ul. Przeskok 2, Warszawa
Wstęp: 10 zł
Z zegarkiem Baby-G wstęp gratis do 24:00
Start: 21:00
Za gramofonami: Dj Kostek
Live on drums: BlindMen
Finał poprowadzi: Blady Kris
Jury r&b/new style: Ania "YouYa" Jujka, Ann Marie „Ryfa” Ree, Aldo Ardo (Niemcy)
Jury breakdance: B-boy Focus (Flow Mo / Finlandia), B-boy Bartazz, B-boy Yarko
Zaproszeni finaliści (r&b/new style): Karina Kącka, Paweł "Pablo" Krupa, Kasia Wiatrowska oraz Zolsky
Zaproszeni finaliści (breakdance): Skromcich, Mefo, Huher + Lucky Looser

W jury zasiądą: Ania "YouYa" Jujka, Ryfa, Paula (Enzym Crew), Aldo Ardo (Niemcy) oraz B-boy Bartazz, B-boy Yarko, B-boy Thomaz i B-boy Focus (Flow Mo / Finlandia). Imprezy poprowadzą Blady Kris oraz Dj Kostek.

Eliminacje odbywać będą się bezpośrednio przed każdym z Finałów Regionalnych. Po prezentacji wszystkich zgłoszonych zawodników jury wyłoni po 8 tancerzy w każdej kategorii, którzy wezmą udział w Finale Regionalnym, czyli klubowej imprezie z udziałem publiczności. Wtedy też rozegranych zostanie po 7 bitew w obu kategoriach, zaś zdobywcy pierwszych dwóch miejsc w każdej z nich zakwalifikowani zostaną do Wielkiego Finału, który odbędzie się 17 marca w klubie Urban Garden w Warszawie. Do wyłonionych podczas eliminacji czwórek dołączy po 4 gości specjalnych. Finałowe ósemki zmierzą się w systemie pucharowym. Na zwycięzców finałowej imprezy czekają atrakcyjne nagrody - łącznie 2000 zł w gotówce oraz nagrody rzeczowe od sponsorów - marki Cropp oraz marki Baby-G.

Więcej informacji oraz zgłoszenia na stronie http://taniec.plej.pl/ . Do udziału w konkursie zapraszamy osoby, które ukończyły 16. rok życia.

Zapraszamy także na warsztaty z Aldo Ardo oraz B-boy Focusem, które odbędą się 17 marca w ramach Finałów Cropp Baby-G Dance Battle For Poland 2012. Informacje i zapisy: http://taniec.plej.pl/warsztaty.html .

Organizatorem Cropp Baby-G Dance Battle For Poland 2011 jest Agencja PLEJ.

Cropp Baby-G Dance Battle For Poland 2011 wspierają: Cropp, Baby-G, Klub Parlament, Klub Urban Garden, Telewizja 4Fun TV, Radio Eska, Muzyka.pl, Klubowa.pl, Hip-hop.pl, Break.pl, Szkolytanca.pl, RapDuma.pl, StudentNews.pl oraz Flava Dance Magazine.

Zobacz też:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza