poniedziałek, 16 stycznia 2012

New Balance 1500 - Wiosna 2012

Rok 2012 jeszcze dobrze się nie zaczął a amerykańska firma New Balance już przedstawiła nam kilka kolorystyk na ten rok dla swojego klasycznego modelu oznaczonego numerem 1500 w tym razem z symbolami M1500NGL a także M1500GBT.  Widoczne poniżej na zdjęciach te popularne biegówki będą produkowane jednak poza swoją ojczyzną, czyli w legendarnej Angielskiej fabryce w mieście Flimby.


Na wiosnę Amerykański producent przygotował dla nas sneakersy w jasnych kolorach tak aby można było się zachwycać ich blaskiem podczas słonecznych dni. Kombinacja  kolorów Szarego, Bieli i Czerni  z innym kolorem który będzie z nimi wszystkimi kontrastował wyszła 1500’kom na dobre. W modelu oznaczonym symbolem M1500NGL użyto uwielbianego przez wszystkich połączenia zamszu z siateczką na toeboxie. W drugim modelu wypuszczanego na wiosnę także zastosowano siateczkę, ale zamsz został zamieniony na nubuk.  Na pierwszy rzut oka zauważamy zmieniony kształt toeboxa jednakże jest to następstwo kolaboracji z „Nice Kicks”. Oba buty wyglądają bardzo dobrze a akcenty kolorów miętowego i  limonkowo  żółtego dodają im świeżości i trochę orzeźwienia w nadchodzącej porze roku jaką jest wiosna.


Sneakersy będą dostępne na przełomie stycznia i lutego w kilku sklepach internetowych a także w stołecznym sklepie „Street Supply”.
Autor: Andrzej Tomaszewski
Zobacz też:

8 komentarzy:

 1. konkret artykuł !

  OdpowiedzUsuń
 2. same konkrety,dobry artykul

  OdpowiedzUsuń
 3. miał ktoś te buty bo chce kupić i nie wiem jak się sprawują no i jak u nich z wytrzymałością?

  OdpowiedzUsuń
 4. Gwarantuje że na New Balance nie będziesz narzekał :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Andrzej pisze super artykuły <3

  OdpowiedzUsuń