środa, 4 stycznia 2012

HALL OF FAME vol. 2 | Riam Inwazja Icon | BUFFET

Już 13 stycznia w gdańskim klubie Buffet druga odsłona nowego cyklu - Hall Of Fame. Cykl ma na celu przedstawić najlepszych malarzy street artowych i graffiti w Polsce w akcji na żywo. Tej nocy pomalują dla Riam, Inwazja oraz Icon!


Za gramofonami - Praktik & Dizkret | Rhthm Baboon | Hultaj

START - 21:00
WSTĘP - 10 PLN
MUZYKA - Hip Hop / Future Garage / Bass Music

VIDEO - Hall Of Fame vol. 1 - http://vimeo.com/33695003

RIAM
http://riamone.com/
http://riamone.blogspot.com/

INWAZJA
http://inwazja.superhost.pl/

PRAKTIK / DIZKRET
Czyli dwaj dobrzy znajomi, którzy już parę lat temu postanowili powołać wspólny projekt artystyczny, który na stałe zapisał się w historii polskiej muzyki. Praktik, chodził do szkoły jazzowej w Warszawie i w pewnym momencie złapał bakcyla na samplery i urządzenia analogowe. Sięgając do swoich korzeni rozpoczął produkować utwory z pogranicza jazzu i hiphopu. Dizkret zaczął swoją przygodę z muzyką w grupie TJK, by potem stać się członkiem zespołu Stare Miasto. To on w nowym projekcie odpowiedzialny stanął za mikrofonem. Z tej właśnie kolaboracji narodziła się płyta "IQ" wydana w 2002 roku. Jest tak dobra, że branżowy portal porcys.pl postanowił umieścić ją w swoim rankingu setki najlepszych polskich płyt XXI wieku. Mocno instrumentalna i nastawiona na bardziej ambitny przekaz stanowiła ciekawą alternatywę dla będących w tamtym czasie na fali ulicznych rymów.

Do Gdańska przyjadą podzielić się swoimi obecnymi muzycznymi inspiracjami i fascynacjami. Wcielając się w rolę dyskdżokejów, zaprezentują swoją wysmakowaną selekcje. Oczywiście jak przystało na tego typu koneserów, utwory puszczane będą jedynie z czarnych krążków, do których kolekcjonowania obaj się dumnie przyznają

Impreza nie odbyłaby się bez GALERII KOLORU
http://www.facebook.com/galeriakoloru?sk=info
http://galeriakoloru.pl/

Wspierają nas:
URBAN FLAVOURS http://www.facebook.com/urbanflavours
KULTURA PODWÓRKA http://www.facebook.com/kulturapodworka

Dołącz do wydarzenia na facebooku

Zobacz też:
adidas Originals Rocks the Floor

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza