wtorek, 15 listopada 2011

Zombie T-shirt

Zombie Art T-shirts, to koszulki projektowane przez polskich artystów grafików. Niepowtarzalne wzory, najwyższa jakość materiału i nadruku - to właśnie koszulki Zombie, uszyte z wysokogatunkowej bawełny (190 gr). A nadruki, zapewniamy, że nie zejdą nawet po wielu praniach. Koszulki robione są ręcznie, w Polsce, w limitowanej ilości egzemplarzy. Jeśli więc szukasz ciekawego designu i chcesz się pozytywnie wyróżnić, to świetnie trafiłeś!Zombietshirts.pl to pierwszy taki sklep w Polsce! Znajdziesz tam koszulki zaprojektowane przez artystów grafików, które będą nie lada gratką dla miłośników niebanalnych t-shirtów, pragnących wyróżnić się z tłumu. Ekipa Zombietshirts zaprosiła do współpracy utalentowanych polskich grafików, którzy zaprojektowali niepowtarzalne wzory na koszulki. W ten sposób powstała unikalna kolekcja t-shirtów, która z pewnością trafi w gust wielbicieli miejskiego stylu. Zostały one uszyte z najlepszej bawełny i zaprojektowane z myślą o tych, którzy mają dość masowej produkcji i pragną wyróżnić się z tłumu. Twórcy marki stawiają na oryginalność, więc każdy model będzie dostępny w limitowanej liczbie egzemplarzy.

Ada Buchholc, Rafał Szczepaniak czy Ola  Woldańska-Płocińska to tylko niektórzy z artystów, którzy podjęli współpracę z Zombietshirts.pl. Każdy z nich prezentuje niepowtarzalny styl, dlatego oferta nowego sklepu jest niezwykle różnorodna – znajdziecie tu wzory z przymrużeniem oka, ale także zaangażowane społecznie. Koszulki charakteryzują się bardzo dobrą jakością i ciekawym dizajnem, dlatego Zombietshirts.pl będzie nie lada gratką dla miłośników niebanalnych t-shirtów, ceniących jakość i chcących wyróżnić się z tłumu. Aby kupić ulubiony t-shirt trzeba się spieszyć, gdyż każdy model będzie dostępny w limitowanej liczbie egzemplarzy.

Użytkownicy serwisu Zombietshirts.pl mogą też oddawać głosy na ulubionych artystów oraz oceniać poszczególne projekty i dzięki temu mają wpływ na kształt kolekcji sklepu. Zombietshirts.pl chce ponadto promować utalentowanych polskich artystów – każdy, kto czuje się na siłach, może więc zamieścić swój projekt na serwisie i poddać go ocenie użytkowników. Najlepszy wzór trafi na koszulkę i do sprzedaży, a jego autor otrzyma nagrodę!

Zobacz też:

1 komentarz: