środa, 23 listopada 2011

Konkurs: Zombie T-shirt x Kultura Podwórka

Nie znosisz przeciętności i lubisz przyciągać uwagę niebanalnym strojem? Mamy dla Ciebie propozycję, która wyróżni cię z tłumu i wyrazi twoją barwną osobowość.

To pierwszy taki sklep internetowy w Polsce i warto zapamiętać jego adres! Zombietshirts.pl to sklep z koszulkami projektowanymi przez polskich artystów grafików. Niepowtarzalne wzory, najwyższa jakość materiału i nadruku - to właśnie koszulki zombie. Robione ręcznie, w Polsce, w limitowanej ilości egzemplarzy, będą nie lada gratką dla miłośników niebanalnych t-shirtów, ceniących jakość i chcących wyróżnić się z tłumu.


Każdy z projektantów prezentuje niepowtarzalny styl, dlatego oferta sklepu jest niezwykle różnorodna – znajdziecie tu wzory z przymrużeniem oka, ale także zaangażowane społecznie. Do tego możecie oddawać głosy na ulubionych artystów oraz oceniać poszczególne projekty, dzięki czemu macie wpływ na kształt kolekcji sklepu.

Zombietshirts.pl chce również promować utalentowanych polskich artystów – każdy, kto czuje się na siłach, może zamieścić swój projekt w serwisie i poddać go ocenie użytkowników. Najlepszy wzór trafi na koszulkę i do sprzedaży, a jego autor otrzyma nagrodę! A więc do dzieła: projektuj, dodawaj wzory, oceniaj i kupuj!

Taką czadową koszulkę możesz też wygrać u nas!

Mamy do rozdania 2 koszulki od Zombie Art T-Shirts (będziecie mogli wybrać dowolną spośród wszystkich wzorów dostępnych w sklepie! zombietshirts.pl). Wystarczy, że poświęcicie nam trochę uwagi i sypniecie pomysłami.

Zasady konkursu

Konkurs realizowany jest 2-torowo:

1/ Po pierwsze, od jutra, tj. 23 listopada, przez 3 kolejne dni na naszym fanpage'u FB będziemy zadawać jedno pytanie dotyczące oferty zombietshirts.pl. Pierwsza osoba, która po ogłoszeniu trzeciego pytania prześle 3 poprawne odpowiedzi na skrzynkę kulturapodworka@gmail.com, otrzyma pierwszą koszulkę.

2/ Drugi T-shirt trafi do osoby, która wymyśli najfajniejsze hasło na koszulkę (warunkiem jest również udzielenie 3 poprawnych odpowiedzi). Jury redakcyjne wraz z zespołem Zombie wybierze najciekawszą propozycję. Zgłoszenia (propozycje haseł) można umieszczać na forum w wątku Konkurs z Zombie Art T-Shirt od dzisiaj do piątku. Zgłosić można maksymalnie 2 hasła.

Zapraszamy do zabawy!

Zobacz też:

1 komentarz: