sobota, 3 września 2011

Ej Stary Miazga with DJ 600V! #1

Kończą się wakacje i zaczyna nowy rok szkolny/akademicki/praca i inne sprawy uprzykrzające życie, dlatego mamy przyjemność zaprosić was na imprezę, która pomoże przypieczętować okres beztroskiego melanżu, po której z czystym sumieniem będziecie mogli przejść do ‘zdrowszego’ trybu życia mając świadomość że wakacje wykorzystaliście najlepiej jak się dało.Zapraszamy 9 września do Krzysztoforów w Krakowie ul Szczepańska 2 – miejsca, w którym dzieją się różne dziwne rzeczy ale gdzie impreza zawsze owocuje w nowe opowieści i uliczne legendy.

Muzyka: RAP/GRIME/DUBSTEP
LUDZIE Z CAŁEJ POLSKI WBIJAJCIE!

Zagrają:

:: DJ 600V (WWA)

Osoba której nie trzeba przedstawiać, legenda Polskiej sceny, pierwszy polski dj i producent hip-hopowy. Na płaszczyźnie scenicznej i medialnej 600V daje o sobie znać jako zapracowany dj oraz pomysłodawca imprez muzycznych ze stałym naciskiem na ich kulturotwórczy aspekt. Od 1993 roku współtworzył wraz z Bogną Świątkowską audycję „Kolorszok”, która była bezpośrednią przyczyną polskiej eksplozji kultury hip-hop w latach 90tych. Artyści z którymi współpracował to min. Molesta Ewenement, VNM, Tede, WWO, K.A.S.T.A i wiele innych.

Fanpage: http://pl-pl.facebook.com/DJ600V.FAN.PAGE?sk=info

:: Wirus (GKI Familia/KRK)

Reprezentant składu GKI Familia. Charyzmatyczny MC który przygodę z rapem Wirus rozpoczął w wieku lat 16, na swoim koncie Wirus ma współpracę z wieloma mcees oraz dj's ze sceny krakowskiej i nie tylko. Gościnnie można usłyszeć go w projektach solowych reprezentantów familii czy mixtapie eReS. W roku 2010 rozpoczął współpracę z studiem ZION - tam też zrealizowany będzie materiał "Epidemii". W lutym pojawił się pierwszy singiel z płyty "Wu jak Wariat" - klip do obejrzenia na YT (wzięło w nim udział wielu ciekawych artystów). Klip obrazuje osobowość artysty. Drugi singiel i klip wraz z płytą dostępny będzie wiosną 2011. Na epidemii pojawią się bity takich producentów jak UBbeatz, $wir, Vixen.

Fanpage: http://www.facebook.com/pages/Wirus-GKI-Familia/194235220604540?sk=info

:: Junkie Punks (KRK)

Czyli Sex Pistols za deckami.

Kolektyw, który w przeciągu niespełna 10 miesięcy zagrał/zorganizował: Cyberpunkers (IT), A1 Bassline (UK), Blatta & Inesha (IT), Belzebass (IT), The Blisters Boyz (FR), Dimitry (CZ), PnP (GR), Supra1, Dick4Dick, Gypsy Pill, Novika, Yummy Cake, AXMusique, Gooral, Kwazar, Pink Bazooka, Vein Cat, Kuba Wandachowicz (CKOD), Gangsteppaz, Slutocasters, Hungry Hungry Models, Slam Dunk,DJ Spox, Dezet, Organauts, Electrocandy DJ’s, PZG, Squal, Harbour Horse, Jakub Dymek, Dizzie Trouble, Nikola Waters, Herodsky, Fat Cut, Gretzky, The Phantom, Jick Magger, Elektrische TV, Holly Kitty, Rude Boys, Sick Physical, Alcowhore, Twin Prix, Mr. Poppins, Coffe, None… i wielu wielu innych.
Odpowiedzialni/współodpowiedzialni za: WooW Party, DJLand, Hype Party, Ła-Ła-Łi-Ła, Beat Goes Boom, Revolta, Prodigy Night, Electroclash Night .

Fanpage: http://www.facebook.com/junkiepunksdj

:: Zeppy Zep (KRK)

21-letni DJ i producent z Krakowa. Jedna z czołowych postaci sceny Polish Funky, obok Supra1 i The Phantom. Swoją obecność na scenie producenckiej zaznaczył utworem Quality, ale zdecydowanie większego rozgłosu przysporzył mu mroczny, dynamiczny utwór Sierra, który znalazł się na składance PL Funky wydanej nakładem wytwórni Top Billin. W 2010, krążące w nieoficjalnym obiegu Menace i Rebis znalazły się w miksie xxxy'ia dla FACT Magazine, oraz na liście Sindena. Miał okazję występować na jednej scenie z takimi artystami jak: Untold, Joker,Hot City, Deadboy, Mosca i – ostatnio – Simian Mobile Disco.

Fanpage: http://www.facebook.com/zep.zeppy?sk=info

:: Superhero Jack (Kraken Bassment/KRK)

Krakowski DJ, amator skreczu, domowy producent i kolekcjoner wosku. Związany z formacją Kraken Bassment propagujący nowoczesne brzmienia w muzyce bass, house, funky, dubstep oraz grime. Swoją przygodę z deckami zaczął kilka lat temu, gdy natchniony po
Rodec Scratch College kupił pierwsze gramofony. Zapatrzony w A-trak'a i innych turntablistów szlifował swe krecze w domowym zaciszu i grał,
gdzie tylko była okazja. W 2009 roku został zmuszony opuścić nasz kraj, za nim tak na prawdę zdążył się w nim zadomowić i wyjechał na
ponad rok na antypody. Tam poszerzył swoje horyzonty, jeszcze bardziej zagłębiając się w muzykę elektroniczną i poznając dotychczas nie odkryte przez niego nurty. Po powrocie skupił się już tylko na graniu czego efektem w listopadzie 2010 roku dostał się do finału Bitwy o
Snow DJ Week mającego miejsce w Warszawie, gdzie zagrał obok DJ'a Deszczu Strugi i Mike'a Polarnego.

http://www.facebook.com/pages/Kraken-Bass-Ment/160342820662748

Dodatkowo późną nocą gdy już wszyscy będą porządnie zrobieni planujemy freestyle cypher dla wszystkich chetnych ludzi głodnych mikrofonu.

Start imprezy: 22.00
Wjazd: 10zł


Zobacz też:
V6 "OCB" - T-Shirt 
DNA kolor "First Pack" Yellow/ Blue - T-shirt
DNA kolor "First Pack" Blue/ Yellow - T-shirt

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza