niedziela, 7 sierpnia 2011

Półmetek zapisów do BMX Video League!

Witajcie! To już półmetek zapisów do BMX Video League! Dostaliśmy wiele zapytań i próśb o przedłużenie pierwszego etapu zawodów, ponieważ aura ostatnimi czasy nie była zbyt sprzyjająca nagrywaniu. Dlatego też, wychodzimy na przeciw wszystkim, którzy martwią się, że nie starczy im czasu na przygotowanie wartościowego materiału i przedłużamy zapisy o dodatkowe 14 dni. Tak więc, ostateczny deadline zgłaszania filmów to 28 sierpnia! Patronem wydarzenia jest DNA kolor.


Postanowiliśmy również,  zrezygnować z punktu regulaminu w którym mowa o zgłaszaniu tylko wcześniej nie publikowanych filmów. Oczywiście, wciąż liczymy na świeże produkcje, ale jeżeli Twój film pojawił się na sieci tydzień bądź miesiąc temu, również możesz go zgłosić !

Przypominamy, że w dziale MEDIA znajdują się niezbędne do zgłoszenia filmu materiały, w postaci intra i outra.

Zapraszamy również do odwiedzenia działów SPONSORZY i PARTNERZY, gdzie dowiecie się kto funduje nagrody i wspiera promocję BMX Video League.

Czekamy na Wasze zgłoszenia, a już niedługo na stronie www.bmxvideoleague.com konkurs dla aktywnie pracujących nad swoimi filmami !

Zapraszamy na strony Ligi:

Powodzenia!
Zespół bmx.pl
Zobacz też:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza