środa, 24 sierpnia 2011

PIKNIK NA RAPIE VOL.3 (kręcimy klip JASNA LIRYKA/DJ 600V)

Kończą się wakacje, więc trzeba je zakończyć pozytywnym akcentem. Idealną okazją będzie 28 sierpnia a konkretniej gorąca niedziela. Gorąca za sprawą kolaboracji legendy polskiej sceny hip-hopowej czyli Dj’a 600V z Jasną Liryką czyli Rastamańkiem i Fotozem. Owocem współpracy jest kawałek Rozpala, do którego w najbliższą niedzielę powstanie klip promujący w/w kawałek. Track pojawi się na wydawanym pod koniec b.r. przez Prosto Label albumie Dj’a 600V.


Klip obejrzeć będzie można głównie na kanale ProstoTv na youtube.com oraz stronach www/fan page’ach naszych Partnerów. Działania związane z imprezą oraz planem zdjęciowym wspierają Wawa Taxi oraz Adidas Originals. Nagraniem zdjęć oraz montażem materiału zajmie się ekipa Sensi&, która znana jest z produkcji materiału video do kawałka Do fury’ z Prosto Mixtape 600V.

Oczywiście imprezowy kawałek byłby niczym bez Was czyli fanów, także jeśli chcesz mieć swój wkład w hip-hop, chcesz wystąpić w klipie który będzie wyświetlany na jednym z najpopularniejszych kanałów muzycznych na youtube.com  to nie może Cie zabraknąć w tym dniu w klubie WHY NOT?

Jakby tego było mało to organizatorzy szykują nie lada atrakcje dla uczestników w postaci szybkich samochodów, dużej ilości ognia, pięknych tancerek, zimnych drinków podawanych przez gorące barmanki czy grubej imprezy rozkręcanej przez Volta oraz koncertu Jasnej Liryki. O pozostałych atrakcjach przekonacie się na miejscu. Jeśli chcesz sowicie zakończyć wakacje nie może Cie tam zabraknąć!

28.08.2011 - Start 14.30. wjazd free; po 19:30 wjazd 10 zł.
Klub Why Not? Wawelska 5. Warszawa – teren Skry
www.whynotclub.pl
www.facebook.com/clubwhynot

Zapraszajcie znajomych i wpadajcie:
https://www.facebook.com/event.php?eid=155544291192824&ref=ts

SPONSORZY:
Wawa Taxi
https://www.facebook.com/pages/Wawa-Taxi/148380695202758
Adidas Originals
http://www.facebook.com/adidasoriginals?ref=ts

Wydawca kawałka oraz albumu Dj’a 600V Prosto Label
https://www.facebook.com/ProstoLabel?ref=ts

Partnerzy:
Freestyle.pl, RapMediaTv, Kupujcie Polskie Rap Płyty, Hip Hop News, Rapportal, Popkiller, RespectHH, Rapduma, Hip-Hop.pl, DNA kolor, Kultura Podwórka, Cgm.pl

Zobacz też:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza