piątek, 6 czerwca 2014

Hip-Hop Kemp - kolejni artyści, głosowanie na Młodych Wilków Popkillera!

Hip Hop Kemp coraz bliżej.... Czas na cotygodniowe ujawnienie kolejnych gwiazd, które wystąpią w Hradecu! Dzisiejsza odsłona jest szczególnie ekscytująca - oto bowiem na Kempie zagrają O.S.T.R. wraz z Marco Polo, znakomity reprezentant Tri-City i MaxFlo Buka (który wystąpi razem z Pokahontaz), kultowe southowe trio Cunninlynguists, weteran słowackiej sceny Vec oraz kozacka niemiecka ekipa Witten Untouchables!


Ale to jeszcze nie koniec! Tradycyjnie już na Festiwalu z Atmosferą, obok hip-hopowych megagwiazd światowego formatu (przypomnijmy - w tym roku zagrają m.in. Dilated Peoples, Black Moon, KRS-One, Cee-Lo Green...), wystąpi też znakomita reprezentacja naszego kraju. Obok Rasmentalismu, Tego Typa Mesa, Eripe & Quebonafide, czy właśnie Ostrego i Buki - wystąpi też pięcioro Młodych Wilków Popkillera 2014! W zeszłym roku młodowilcza wataha (w składzie m.in. z Medium, Gospelem, Gedzem i Kękę) niesamowicie rozkręciła imprezę w kempowym hangarze - czy w tym roku będzie tak samo? A może lepiej?

Wszystko zależy od Was, internauci! To Wy decydujecie, kto z Młodych Wilków pojedzie do Hradecu. Tutaj lub Tutaj znajdziecie ankietę, w której możecie wskazać trójkę swoich wilczych faworytów. Każdy, kto odda głos, ma szansę na zgarnięcie darmowej wejściówki na Kempa! Do dzieła, głosowanie trwa tylko do 14 czerwca!


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz