poniedziałek, 19 maja 2014

Jarecki i BRK o „S.O.S-ie”: to jeden z najbardziej porytych obrazków

Na kanale MaxFloRecTV można już zobaczyć najnowszy klip Jareckiego i BRK. Obrazek powstał do utworu „S.O.S” i zwiastuje kolejny album tego opolskiego duetu. W sobotę w MaxFloSklepie ruszył też preorder PUNKTU WIDZENIA


– Nasz najnowszy klip do kawałka pod tytułem „S.O.S” jest niewątpliwie jednym z najbardziej porytych obrazków, jakie udało nam się zrealizować. W satyryczny sposób porusza temat Karmy rozumianej w sensie prawa przyczyny i skutku – komentują Jarecki i BRK. – Klip skręciliśmy w opolskich miejscówkach, z którymi jesteśmy związani od dziecka. Posiadając strzępy scenariusza skleconego w pośpiechu, wyruszyliśmy w teren, by z pomocą wybujałej wyobraźni i paru rekwizytów „uszyć” teledysk – opowiadają o pracach nad klipem. Specjalnie podziękowania składają też ekipom, które wspierały realizację wideo: Nike One Do i przyjaciele, Eagle Force Opole.


„S.O.S” jest zapowiedzią długo wyczekiwanego krążka zatytułowanego PUNKT WIDZENIA. To drugi po wydanym w 2010 r. MUCHA NIE SIADA album opolskiego duetu będący niejako kontynuacją tego pierwszego. Artyści nadal poruszają się w klimacie hip-hopowym. Dalecy są jednak od zamykania się na jeden gatunek muzyczny. Po prostu bawią się muzyką, co słychać w funkowych aranżacjach i śpiewanych refrenach – czytamy na sklep.maxflo.pl (kliknij, aby przejść: http://www.sklep.maxflo.pl/pl/p/Jarecki-BRK-Punkt-widzenia-PREORDER/415). Gościnnie na płycie pojawiają się: GrubSon, Cheeba, Skorup i Udoo. Wydawnictwo zawiera 15 utworów i jeden bonus track. „S.O.S” to czwarty numer na krążku. Jego produkcją zajął się sam DJ BRK. Autorem słów są obaj artyści – Jarecki i BRK. Singiel jako MP3 można zamówić w sklepie MaxFlo (kliknij, aby przejść: http://sklep.maxflo.pl/pl/p/Jarecki-BRK-S.O.S/416). Premiera PUNKTU WIDZENIA przewidywana jest na 17 czerwca.


[YouTube: „S.O.S”: https://www.youtube.com/watch?v=w4zbYNhhUjw]

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz