środa, 14 maja 2014

Cira - Niewidzialny Celebryta - okładka, preorder, premiera

 „Niewidzialny Celebryta" to kolejny cios Ciry po dobrze przyjętej, wspólnej płycie z Hukosem „Głodni Z Natury". Białostocki MC w konsekwentny sposób realizuje swoją wizję muzyki nie patrząc na innych ani trendy w branży. W taki oto sposób zrodził się krążek rapera kompletnego pod każdym aspektem. 


Zamów płytę Ciry "Niewidzialny Celebryta" na 

Album został wydana w formie digipacka, zawiera teksty oraz autorskie rysunki Michała „Ciry” Ciruka.

„Jeśli chodzi o stylistykę albumu, to jest inaczej niż zwykle. Są wycieczki w nowoczesność, w minimalizm a z drugiej strony w punk rocka. Znajdą się też cirsonowe szlagiery na klasycznych bitach. Jest różnorodnie, czyli tak jak chciałem. Będzie paru gości na majkach, z którymi wcześniej nie rapowałem, wokalistki z którymi już robiłem kawałki, ale je lubię, no i garść moich radosnych i gorzkich wynurzeń" - powiedział raper.

Za muzykę na „Niewidzialnym Celebrycie” odpowiada White House, The Returners, Bakflip, Bob Air, EljotSounds, KPSN, DJ Flip, Dukato, Fen, Juicy, Noise from Dust. Na krążek zostały dograne również partie żywych instrumentów (git. elektryczna:  Łukasz Bielenik i Marek Jarosz, perkusja: Adrian Woronowicz, skrzypce: Marta Jackowska).

Premiera płyty została zaplanowana na 13 czerwca 2014 roku. Jutro premiera pierwszego wideoklipu pt. „Smutna Królowa”, do którego zdjęcia zostały zrealizowane w Paryżu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz