czwartek, 1 maja 2014

24.05 Warszawa: IX Mistrzostwa Dancehall Queen Polska

24 maja w stołecznym klubie La Playa odbędą się IX Mistrzostwa Dancehall Queen Polska. W skład sędziowski wejdą: Liroy, BIG HEAD(Jamajka), Sasha Strunin, Aleksandra Kobielak, Joanna Krochmalska + gość specjalny. Zwyciężczyni poleci na Jamajkę do Montego Bay reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata INTERNATIONAL DANCEHALL QUEEN 2014."Tegoroczne Mistrzostwa Polski DANCEHALL QUEEN POLSKA 2014 odbędą się 24 maja w warszawskim klubie La Playa. Wspaniała plaża nad Wisłą z widokiem na panoramę Warszawy doda mistrzostwom niepowtarzalny egzotyczno-miejski klimat, będzie to świetne połączenie jamajskich rytmów i tańca z naszą piękną metropolią.

Imprezę poprowadzi Grzegorz Halama.

O godz.19.00 rozpoczną się eliminacje do DHQ 2014, które będą trwały do godziny 21.00.
Finał DHQ 2014 rozpocznie się o godz. 21.30 i potrwa do około 23.30. Koronację Królowej planujemy na północ, a zaraz po koronacji odbędzie się koncert a następnie imprezę do białego rana będą rozkręcali Dj’eje.

Jury w składzie:Liroy,BIG HEAD( Jamajka),Sasha Strunin,Aleksandra Kobielak,Joanna Krochmalska+ gość specjalny VIP wybierze spośród finalistek zwyciężczynię która poleci na Jamajkę do Montego Bay 
reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata INTERNATIONAL DANCEHALL QUEEN 2014.

Atmosfera jaką stworzą pod czas tej imprezy tancerki, DJ‘e oraz selekcjoner pozwoli nam poczuć się przez ten jeden dzień jak na gorącej Jamajce.Pozytywne wibracje muzyki dancehall, reggae oraz duch Bob’a Marley’a unoszący się w powietrzu gwarantują niezapomniany wieczór.

Impreza objęta jest patronatem Konsulatu Honorowego Jamajki w Warszawie!


Co? IX Mistrzostwa Dancehall Queen Polska
Gdzie? Klub La Playa ul. Wybrzeże Helskie 1/5
Kiedy? 24 maja


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz