niedziela, 23 marca 2014

09.05 Warszawa / KONCERT BEZCZEL "SŁOWO HONORU" + goście w klubie Mechanik

Witajcie! Mitch przygotował dla Was nie lada gratkę. Serdecznie zapraszamy Was na koncert Bezczela w Mechaniku! Artysta zagra dla nas numery z najnowszego krążka "Słowo Honoru", który premierę miał 14 marca. Jeśli tego Wam mało, to namówiliśmy Bezczela, aby zagrał także przy akompaniamencie LIVE BANDU, co będzie zajawką dla każdego fana artysty.


Imprezę poprowadzi znany i lubiany DJ DTL. Dzięki temu nie musicie obawiać się, że po koncercie będziecie musieli wyjść z klubu. Na naszych imprezach bawimy się do której chcecie Wy! 

Supporty będziemy ujawniać powoli, ponieważ zawsze musi być jakaś niepewność i tajemnica. Co do supportów planujemy pewien fajny i ciekawy konkurs. Info wkrótce. 

Niektórzy mówią, że Mechanik to nieznany klub. Byliśmy i sprawdziliśmy wszystko od A do Z. To miejsce jest bratnim klubem ze Stodołą, więc nie bójcie się o nagłośnienie. Decyzję o wyborze tego klubu podjął Mitch więc nikt nie wyjdzie niezadowolony.Mamy pełen wachlarz sprzętu, aby sprawić, by każde słowo i każdy bas był słyszany tak jak powinien. Ten kto był na innych koncertach, które organizował Mitch, ten wie, że dźwięk jest najważniejszy. What's up!!

Masz pytanie? napisz! mitchclips@gmail.com

Impreza: KONCERT BEZCZEL "SŁOWO HONORU" + goście
Data: 09.05.2014
Miejsce: Klub Mechanik http://klubmechanik.pl/
Ul. Narbutta 87 [wejscie przez parking]
500m od m. Pola Mokotowskie

Wstęp dla osób w wieku 16+Start: 21:00

Bilety:
Przedsprzedaż biletów odbywać się będzie od 01.04, w poniżej wymienionych miejscach . 
Bilety kosztują 20zł, a w dniu koncertu dostępne będą na bramce po 35zł.
- HempSzop ul. Dąbrowskiego 5a [Mokotów]
- Serum [CH LAND] ul. Wałbrzyska 11 [Służewiec] 
- Elita ul. Malinowa 10 [Ursus]
- Central Store ul. Chmielna 33 [Śródmieście]

Plakat w pełnej odsłonie zademonstrujemy po ujawnieniu wszystkich supportów.

BEZCZEL:
Polski raper, współzałożyciel duetu Subtelny Bezczel (razem z WJDN) oraz członek kultowego białostockiego składu Fabuła. Muzyk ma na swoim koncie jeden album wydany niezależnie, tzn. nielegal (Subtelny Bezczel - Duet) oraz dwa wydawnictwa, które ukazały się w całym kraju nakładem opolskiej wytwórni Step Records. Są to płyty Fabuły pt. "Dzieło Sztuki" oraz "Made In 2".

Bezczel słynie z perfekcyjnej techniki rymowania oraz nienagannego flow. Raper w swojej karierze współpracował jak dotąd z takimi artystami/zespołami jak Peja, Ten Typ Mes, Ero, Słoń, Paluch, Lukasyno, Hukos, Cira, PTP, Jamal, HiFi Banda, PWRD oraz inni.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz