sobota, 11 stycznia 2014

24.01 Warszawa: KęKę + Popkiller Młode Wilki 2013 (2sty, TomB, Kuba Knap, Zioło, Kuban, Mam Na Imię Aleksander...) @ Proxima

24 stycznia w warszawskiej Proximie odbędzie się koncert Młodych Wilków Popkillera. Skład reprezentacji MW 2013 wygląda następująco: Zioło, Praktis, Wiciu, Kuban, 2sty, Kuba Knap, Golin, Mam Na Imię Aleksander, Supran, TomB, Gonix, Bonez. Gwiazdą wieczoru będzie KęKę, imprezę poprowadzi Mateusz Natali.


"Popkiller Młode Wilki to nasza odpowiedź na amerykańską akcję XXL Freshman, która pomogła wypromować takie postaci jak Kendrick Lamar, J. Cole, Macklemore, Wiz Khalifa, Mac Miller, Yelawolf, Kid Cudi, B.o.B, Machine Gun Kelly, Logic, Fashawn, Jay Rock czy Asher Roth. Prestiżowy pierwowzór postanowiliśmy rozbudować o nowe elementy, takie jak wspólny utwór Wilków nagrany na specjalnie do tego stworzonym bicie O.S.T.R.'a... Przez dwie dotychczasowe edycje przewinęły się takie postaci jak Bisz, KęKę, Buka, Medium, Bonson, Białas, Gedz czy Gospel a w tym roku mamy przyjemność zaprezentować trzecią już "wilczą watahę". Ponownie jest to kolaż przedstawiający przekrój klimatyczny polskiej sceny rapowej i zderzenie różnych światów, osobowości i różnego spojrzenia na muzykę...

Zioło
Praktis
Wiciu
Kuban
2sty
Kuba Knap
Golin
Mam Na Imię Aleksander
Supran
TomB
Gonix
Bonez

Tak dokładnie po kolei prezentuje się skład Młodych Wilków 2013, których niedawno słyszeliście na bicie SoDrumatica  i tych właśnie raperów zobaczycie w trakcie premierowego koncertu 24 stycznia w warszawskim klubie Proxima.


Koncertu, którego główną gwiazdą będzie natomiast jedno z objawień minionego roku, wg wielu najlepszy debiutant 2013, który wydanym w Prosto Label albumem "Takie Rzeczy" namieszał w rankingach sprzedaży jak i rankingach najlepszych wydawnictw tego roku.

KĘKĘ wystąpi w Warszawie po raz pierwszy od czasu premiery płyty, oczywiście z pełnym koncertem, a jako jeden z Młodych Wilków 2012 symbolicznie "przekaże pałeczkę" raperom z trzeciej edycji akcji - czy ktoś z nich dostarczy nam w 2014 album tak głośny jak "Takie Rzeczy"? Czas pokaże.


Co? KęKę + Popkiller Młode Wilki 2013 (2sty, TomB, Kuba Knap, Zioło, Kuban, Mam Na Imię Aleksander...) @ Proxima
Gdzie? Klub Proxima - ul. Żwirki i Wigury 99a, Warszawa
Kiedy? 24.01 , 20:00
Wjazd?
Przedsprzedaż: 25 pierwsza pula, bliżej imprezy 30 zł,
Na bramce: 35 zł
Prowadzenie: Mateusz Natali
Wstęp: od 16 lat

Bilety w przedsprzedaży dostępne od poniedziałku 13.01. w California Skateshop, Serum oraz KXM.
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz