wtorek, 14 stycznia 2014

01.02 Gdynia: Gdynia Breaks 2014

Już dziś ruszają zapisy na Gdynia Breaks 2014, która jest pierwszą, zupełnie darmową imprezą w Polsce. Contest odbędzie się 1 lutego w Klubie Muzycznym Ucho. Oceniać Was będą Bboy Meks, Bboy Thomaz oraz Bboy Skunk. Muzyczna oprawą zajmą sie Dj Bart oraz Elek3city.


"Wyczekiwana przez wiele osób impreza Gdynia Breaks 2014 nareszcie staje się rzeczywistością. Walki w systemie 2vs2 oraz Seven 2 Smoke- Subject, świeża muzyka grana na żywo, sędziowie o randze europejskiej, klimatyczne miejsce bezpośrednio związane z muzyką, wjazd całkowicie za darmo... To wszystko sprawia, że Gdynia Breaks 2014 stanie się ważnym punktem w kalendarzu polskich imprez hiphopowych. Stanie się czymś, czego brakowało w tej części kraju.
Gdynia Breaks 2014 to pierwsza taka impreza w Polsce. Dlaczego?
Pieniądze to nie wszystko. To znaczy, że wstęp i udział w contestach są darmowe! Aby wziąć udział, wystarczy wcześniej wysłać maila z danymi.
Muzyka na żywo dzięki ekipie Elek3city. Nie ma nic piękniejszego na tym globie niż dusza współgrająca z żywymi dźwiękami perkusji, gitary, saksofonu...
Oryginalny contest Seven 2 Smoke- Subject. Wolność, dobra zabawa i kreatywność kojarzą się z breakingiem. Dlatego warto sprawdzić się w walkach w formie seven 2 smoke, z pewnym bonusem. Przed każdą walką bboye losują temat, pod który na świeżo będą wymyślać styl.
Sędziowie wiedzą co robić. Bboy Meks, bboy Thomaz i bboy Skunk to charaktery, których nie trzeba przedstawiać.
Zadbamy o wszystko. Dla każdego spragnionego tancerza przewidziany jest darmowy poczęstunek i woda.
Klimat tworzą ludzie. Ale bez wątpienia pomoże nam w tym specyficzny charakter Klubu Muzycznego Ucho.
Wszyscy robimy to dla zabawy. Organizatorzy nie zgarną za to pieniędzy. Natomiast zwycięzcom w dobrej zabawie mogą pomóc nagrody pieniężne z puli prawie 2000 zł.
BREAK THROUGH & FLY
Data: 1 lutego 2014
Start: 13:00
Zapisy: Wystartują tylko ci, którzy wcześniej zgłoszą się mailowo!
Przeczytaj regulamin, zanim wyślesz zgłoszenie!
Rejestracja pod adresem gdyniabreaks2014@gmail.com

Contesty:
-2vs2 w systemie pucharowym. W eliminacjach po 1 secie, od ćwierćfinałów po 2 sety.
-Seven 2 smoke subject - walki po kilku bboys. Sędziowie wybiorą 8 z nich, którzy zmierzą się w finale Seven 2 Smoke- Subject. Przed każdą walką bboy wchodzący z kolejki losuje temat, pod który obu tancerzy walczy. Sędziowie wybiorą lepszego według swoich kryteriów. Pozostałe zasady zgodnie z tradycją z Holandii: Finał trwa 20 minut, wygrywa bboy z największą ilością wygranych. W przypadku spalenia wszystkich z kolejki, finał jest przerywany a dany bboy automatycznie staje się zwycięzcą.
W trakcie niedługich przerw przewidziane dodatkowe contesty z nagrodami rzeczowymi!

Sędziowie: bboy Meks, bboy Thomaz, bboy Skunk

Dj: Bart
Zagrają: Elek3city- Żywa muzyka od ćwierćfinałów 2vs2. Po imprezie wisienka na torcie- funkowy koncert w tym samym miejscu!

MC: Rademenez

Nagrody:
-2vs2: I miejsce 1200zł
-Seven 2 Smoke- Subject: I miejsce 400 zł


Co? Contest Gdynia Breaks 2014
Gdzie? Gdynia, Klub Muzyczny Ucho ul. Św. Piotra 2
Kiedy? 1 lutego
Wjazd?  Free
Linki: dołącz do wydarzenia na fb
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz