środa, 18 grudnia 2013

21.12 Warszawa: Warszawska Giełda Płytowa + Winyl Sesja @ Hybrydy

21 grudnia odbędzie się świąteczna edycja Warszawskiej Giełdy Płytowej. Okazja do kupienia muzycznej niespodzianki na czarnym wosku dla siebie lub najbliższych. Tradycyjnie oprócz stoisk płytowych, na osobnej sali Dj Sin, Dj Sakos oraz Dj All.Love poprowadzą Winyl Sesję czyli wpadnij, przesłuchaj, skreczuj razem z nami. Zapraszamy!


"21 grudnia w godz.14-18 zapraszamy do klubu Hybrydy, gdzie jak co miesiąc spotkamy się aby sprzedać, kupić i wymienić płyty.

Jak zawsze wielu sprzedawców z Warszawy, Krakowa czy Lublina! Od antykwariuszy, przez sklepy płytowe aż do prywatnych kolekcjonerów! Kilkanaście tysięcy płyt winylowych i CD z różnych gatunków muzycznych pozwolą każdemu znaleźć coś dla siebie, a nasi sprzedawcy doradzą i pomogą znaleźć upragniony tytuł.
Dla tych, którzy gramofonu jeszcze nie posiadają będzie to okazja do jego zakupu. Od poczciwych Unitr do nowoczesnych dj-skich sprzętów. Na miejscu będzie można także zakupić akcesoria takie jak igły, szczoteczki czy też folie i koperty do płyt.

Podczas giełdy zapraszamy do drugiej sali Hybryd, gdzie po raz kolejny organizujemy Winyl Sesję. Będziecie mogli zobaczyć jak się miksuje utwory i skreczuje oraz spróbować swoich sił za konsoletą. Winyl sesję jak zawsze poprowadzą:

- DJ Sin
- DJ Sakos (Midnight Elite)
- ALL.LOVE


Przez całą imprezę otwarty będzie bar, w którym będziecie mogli odpocząć po płytowych łowach.

Wstęp: bezpłatny

Zapraszamy!"

nowy giełdowy poster zaprojektowała Basta

Co? Warszawska Giełda Płytowa + Winyl Sesja @ Hybrydy
Gdzie? Hybrydy - ul. Złota 7/9, Warszawa
Kiedy? 21.12 , 14-18
Wjazd? free
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz