czwartek, 28 listopada 2013

13.12 Kraków: Rapowa Jesień: O.S.T.R. + HADES w Klubie Studio

Kolejna odsłona Rapowej Jesieni w krakowskim Klubie Studio: tym razem ze swoim repertuarem zawitają O.S.T.R. & Hades.


"O.S.T.R. jest jednym z najbardziej uznanych polskich raperów i producentów. Pochodzący z Łodzi artysta swoją pozycję zawdzięcza inteligentnym, pobudzającym do refleksji tekstom oraz świetnemu warsztatowi muzycznemu. Od 2001 roku O.S.T.R. wydał 12 studyjnych longplayów, z czego ostatni – Haos z 2013 roku – jest wynikiem współpracy z innym raperem, Hadesem. Początek tej kooperacji był nieco nietypowy: Emade wysłał ten sam bit obu artystom. Ci nie wdali się w spór o pierwszeństwo, tylko nagrali wspólny kawałek. Efekt połączenia sił okazał się tak udany, że zaowocował szerzej zakrojoną współpracą i ostatecznie wspólnym albumem.

Hades jest raperem, który największą popularność uzyskał dzięki działalności w składzie HiFi Banda. W 2011 roku zdecydował się jednak na działalność solową i zadebiutował albumem Nowe dobro to zło. Kolejnym przełomem w karierze artysty okazała się współpraca z O.S.T.R.em.

Koniec jesieni nie będzie nudny, jeśli połączy się go z rapem na najwyższym poziomie – a taką właśnie muzykę prezentują O.S.T.R. i Hades, którzy 13 grudnia odwiedzą Klub Studio. Efekty ich wspólnej pracy warto usłyszeć na żywo!

Więcej informacji o koncercie na www.klubstudio.pl."

źródło: info prasowe


Co? Rapowa Jesień: O.S.T.R. + HADES w Klubie Studio
Gdzie? Klub Studio - ul. Budryka 4, Kraków
Kiedy? 13.12 , 20:00
Wjazd?
35 PLN (przedsprzedaż) / 40 PLN (w dniu imprezy)
Bilety można nabyć w stacjonarnych punktach Ticketpro w całej Polsce oraz online na stronie www.ticketpro.pl.
Bilety kolekcjonerskie będą dostępne w klubach STUDIO (ul. Budryka 4), GWAREK (ul. Reymonta 17), FILUTEK (ul. Rostafińskiego 10).
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz