poniedziałek, 28 października 2013

No to Grubo - złoto dla GrubSona, znamy datę premiery klipu Rudeboy

U artystów działających pod szyldem MaxFloRec ostatnio sporo się dzieje. W minioną sobotę, 26.10., w warszawskiej Stodole GrubSon otrzymał złotą płytę za „O.R.S.”. Zagrał też pierwszy koncert na wspólnej trasie z Jamalem, Rudeboy tour. Tego dnia poznaliśmy również datę premiery jego najnowszego klipu


Na kanale MaxFloRecTV możecie zobaczyć zajawkę nadchodzącego teledysku GrubSona z Jareckim (kliknij, aby zobaczyć: http://www.youtube.com/watch?v=ECv384LvO3Y). Oficjalna premiera wideo już 3 listopada (niedziela) po godz. 15 w portalu CGM.pl. Obrazek promować będzie wspólną trasę koncertową bandów GrubSona i Jamala po największych miastach Polski. Pierwszy koncert z cyklu odbył się w minioną sobotę w warszawskim klubie Stodoła. Przy jego okazji GrubSon zupełnie niespodziewanie odebrał z rąk swojego managera, Mateusza Babiarza, złotą płytę za „O.R.S.” - Jestem szczęśliwy i totalnie zaskoczony. MaxFlo oraz chłopaki z zespołu zrobili mi bardzo miłą niespodziankę - komentuje sam artysta. Obawiających się o to, że po takim odznaczeniu spocznie na laurach uspokaja: - Na pewno nic się nie zmieni. Dalej będę robił to, co robię. Konsekwentnie, w taki sposób, w jaki robię to cały czas. Jestem bardzo wdzięczny i dziękuje wszystkim, którzy nas wspierają.


Z okazji wyróżnienia agencja MaxFloRec przygotowała limitowane wydanie złotej płyty zatytułowanej „O.R.S.”. Zawiera ono 18 utworów, które trudno sprowadzić do wspólnego mianownika. Jedyne słowo, które ciśnie się na usta to energia. Na krążku znajdują się m.in. bangery: „Nowa fala”, „Na szczycie”, „One”. Całość uświetniają goście muzyczni, tacy jak np.: Emilia i Majkel (Bzzzt), Bu i Metrowy (3oda Kru), donGURALesko, Junior Stress, Cheeba i Grizzlee (EWR) czy Skorup. W skład albumu wchodzi CD i DVD/Live. Wydawnictwo zamówić można w internetowym sklepie MaxFlo (kliknij, aby przejść: http://www.sklep.maxflo.pl/pl/p/GrubSon-O.R.S.-GOLD-BOX/343).


Naładowany pozytywnymi emocjami GrubSon z pewnością dzielić będzie się nimi w kolejnych miastach na trasie Rudeboy tour. A wśród nich znajdują się: Wrocław - 7.11., Kraków - 8.11., Rzeszów - 9.11., Łódź - 15.11. i Katowice - 6.12. Występy promować będzie specjalnie z tej okazji powstały klip z gościnnym udziałem Jareckiego. Klip, którego już sam trailer budzi nieco kontrowersji (kliknij, aby zobaczyć: http://www.youtube.com/watch?v=ECv384LvO3Y). O komentarz w sprawie poprosiliśmy samego GrubSona. - Wiele osób może być zdziwionych i zaskoczonych tym, co zobaczą w teledysku. Chcieliśmy metaforycznie ukazać fakt, że na nasze koncerty przychodzą ludzie z różnych środowisk i kultur. To co robimy na koncertach nie identyfikuje się sztywno z jedną, konkretną kulturą. Każdy może tu znaleźć coś dla siebie - mówi artysta. - Muzyka ma łączyć, a nie dzielić – dodaje.

Autorem muzyki do utworu jest GrubSon. Nagrań dokonano w Zacieszamy Studio, a za wideoklip odpowiedzialna jest grupa HoleInMoon z Opola. W tym mieście zrealizowano też wszystkie zdjęcia. Premiera już w najbliższą niedzielę, 3.11., po godz. 15 na CGM.pl i kanale MaxFloRecTV w serwisie YouTube.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz