poniedziałek, 28 października 2013

Kobra - Jedno serce - teledysk

„Jedno serce” to jeden z najszczerszych utworów z nadchodzącej płyty Kobry „Golden Era”. Do nagrania został zrealizowany wideoklip, który świetnie odwzorowuje zawartość numeru. Premiera płyty poznańskiego MC 22 listopada.


„Po numerze "Golden Era" ludzie myśleli, że cała płyta będzie w takim klimacie. Klipem do numeru "Jedno Serce" ucinamy spekulacje. Ten projekt jest bardzo różnorodny, a trap to niewielki procent całości albumu. Dla tych, którzy spodziewali się kolejnego bragga może to być szok.” – mówi raper. „Jedno Serce to moja bardziej emocjonalna strona, to słowa, które bardzo chciałem powiedzieć i jestem cholernie zadowolony, że teledysk w takim stopniu oddał klimat numeru”.Utwór „Jedno serce” został wyprodukowany przez PSR. Zdjęcia do teledysku powstały w Poznaniu przez ekipę Blaszany Sad dzięki pomocy marek odzieżowych Diamante Wear oraz Patriotic.


Utwór „Jedno serce” został wyprodukowany przez PSR. Zdjęcia do teledysku powstały w Poznaniu przez ekipę Blaszany Sad dzięki pomocy marek odzieżowych Diamante Wear oraz Patriotic.

Album Kobry w wersji 3CD w przedsprzedaży dostępny jest na http://preorder.pl/kobra-golden-era.

Kobra na fb: https://www.facebook.com/MaciejKobra

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz