niedziela, 13 października 2013

Bezczel organizuje konkurs dla MC. Nawiń do Proformy 2 obok Zeusa, Kajmana czy Onara!

Bezczel w kooperacji z internetowym sklepem PreorderPL organizuje konkurs dla młodych MC, w którym główną nagrodą jest pojawienia się w oficjalnym remiksie oraz klipie do utworu "Proforma 2 RMX" obok takich raperów jak Bezczel, Hukos, Onar, ZBUKU, Młody M, Buczer, Bosski Roman, Kajman, Zeus czy Kobra.


Konkurs odbywa się pod oficjalnym patronatem wytwórni Step Records i jest wspierany przez marki odzieżowe Patriotic oraz Diamante Wear. Głównym celem konkursu jest znalezienie i promocja młodych, zdolnych raperów. Pokaż, że masz ProForme!


Jak wziąć udział?
To bardzo proste! Wszystko streszcza się do kilku kroków. Pobierz instrumental numeru "Proforma 2", pod który napiszesz i nagrasz autorską 8-mkę w stylu bragga na temat proformy. Następnie gotowy kawałek ładujesz na nasz serwer poprzez formularz dostępnym na stronie http://steprecords.pl/konkurs/ razem z opisem i danymi kontaktowymi, po czym my udostępniamy go ludziom na kanale youtube PreorderPL. 10 najlepszych ósemek konkursowych trafia do II etapu, w którym to już ludzie poprzez głosowanie wybierają zwycięzcę! Szczegóły w regulaminie! Życzymy powodzenia!

Nagrody

Pierwsze miejsce:
- zaproszenie do wzięcia udziału (napisania autorskich 8-u wersów) w stworzeniu utworu „Proforma 2 RMX” i gościnnego występu obok takich raperów jak Hukos, Onar, ZBUKU, Bosski Roman, Młody M, Buczer, Kajman, Kobra, Zeus i Bezczel,
- zaproszenie na plan profesjonalnie zrealizowanego teledysku „Proforma 2 RMX” (zapewniamy zwrot kosztów przejazdu, hotel, wyżywienie):
- możliwość podpatrzenia pracy profesjonalistów,
- niezapomniana przygoda i możliwość poznania oraz rozmowy z artystami występującymi w utworze,
- autorski podkład muzyczny od Poszwixxxa (Fabuła) do wykorzystania w solowej działalności,
- pakiet ubrań marki Patriotic oraz płyt CD spod szyldu Step Records o wartości 1000 PLN.

Drugie miejsce:
- autorski podkład muzyczny od Świerzby do wykorzystania w solowej działalności,
- pakiet ubrań matki Diamante oraz płyty CD spod szyldu Step Records,

Trzecie miejsce:
- pakiet ubrań marki Patriotic oraz płyty CD spod szyldu Step Records.

4-10 miejsce:
- płyty CD spod szyldu Step Records

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz