wtorek, 8 października 2013

13.10 Warszawa: BITWA ROKU

13 października w CH Arkadia odbędzie się turniej Bitwa Roku (Battle of the Year). Zawody zostały zorganizowane z okazji premiery filmu o tym samym tytule, który będziecie mogli zobaczyć już 25 października w kinie. Jury: Bboy BartaZZ, Bboy Thomaz, Bboy Mefo, beatbox: Pejot; za deckami DJ Spike, za bębnami Jarek "Justin" Kulik. Wjazd free.


"„Bitwa Roku” to amerykański film taneczny, oparty na dokumencie Bensona Lee. Pokazuje on międzynarodowy konkurs B-Boying’u Battle of the Year. Aby dostać się do tego konkursu, grupy najpierw rywalizują ze sobią w regionalnych eliminacjach na całym świecie. W historii tych zmagań znaleźć można również Polaków. Finał w 2012 roku miał miejsce we Francji. Tam też udają się bohaterowie filmu „Bitwa Roku”, aby walczyć o spełnienie marzeń. Zdobyć tytuł Mistrza Świata w turnieju tańca ulicznego. W produkcji tej obok takich gwiazd, jak Josh Holloway, którego polscy widzowie znają z serialu „Lost” czy Chris Brown zobaczymy także Weronikę Rosati.

Z okazji premiery filmu chcemy, aby każdy mógł poczuć ducha tanecznych bitew.


Zapraszamy w niedzielę 13 października do warszawskiego Centrum Handlowego Arkadia (al. Jana Pawła II 82), gdzie o godz. 15.00 nastąpi inauguracja polskiego turnieju breakdance „Bitwa Roku”.

Arkadia zamieni się w swoiste pole walki B-Boys i B-Girls. Grupy taneczne zmierzą się w pojedynkach. Staną naprzeciw siebie i zrobią wszystko aby nawzajem „pokonać się” w wykonywanych ruchach. W konfrontacji dadzą istny pokaz tanecznej mowy ciała. Ich energetyczność i emocjonalność porwie wszystkich.

Na oczach widzów stoczy się także bitwa wśród najmłodszych. W odsłonie Kids Battle będziemy mieć okazję przyjrzeć się zmaganiom dzieci do 13 roku życia.

Najlepsi z najlepszych walczyć będą o tytuł zwycięzcy „Bitwy Roku” oraz o nagrodę specjalną. O wyborze najlepszego zdecydują autorytety polskiego breakingu: Bboy BartaZZ, Bboy Thomaz, Bboy Mefo.

Na polu starć nie może zabraknąć jednego z najlepszych w Polsce beatboxerów. W przerwach między potyczkami swoje umiejętności zaprezentuje PEJOT. Widzowie dostaną dawkę beatboxu na najwyższym poziomie. Niewątpliwie wszyscy którzy pojawią się 13 października na placu bitwy w Arkadii zapamiętają akrobatyczno-teatralny charakter starć, dynamikę kroków, gestykulacji oraz gibkość tancerzy. A powtórnie mogą przeżyć te emocje już 25 października w kinie.

„Bitwa roku”, reż. Benson Lee, dystrybucja UIP/ Sony Pictures
 
Kategorie:
Turniej Główny „Bitwa Roku” - 4vs4
Kids Battle - 2vs2

Jury:

Bboy BartaZZ (Kingz Of Warsaw)
Bboy Thomaz (RockaFellaz)

Bboy Mefo (Funky Masons)

Kryteria:
Według Sędziów

Program:
Zawody odbędą się w dniu 13 Października 2013 roku w godzinach 15.00 - 21.00 w Centrum Handlowym „Arkadia” przy Al. Jana Pawała II 82 (dzielnica Żoliborz) w Warszawie.

Wszystkie zespoły Bboys i Bgirls oraz Kids Battle zakwalifikowane do udziału w Turnieju Głównym muszą zgłosić się do recepcji zawodów (stoisko przy scenie) w dniu 13 października 2013 roku. w godz. 14.00 – 15:00,

Treningi i rozgrzewki zespołów odbędą się w dniach 13 października 2013 roku od godz. 14:00 do godz.15:00.

Nagrody:
"Kids Battle":

1 miejsce – gadżety i lub vouchery partnerów
2 miejsce - gadżety i lub vouchery partnerów
3 miejsce - gadżety i lub vouchery partnerów

„Bitwa Roku”

1 miejsce – 5000 zł + gadżety
2 miejsce – gadżety i lub vouchery partnerów
3 miejsce - gadżety i lub vouchery partnerów
 
Dje:
DJ Spike
Jarek Justin Kulik (instrumenty)

Dodatkowo:
PEJOT - Breatbox"


Co? BITWA ROKU
Gdzie? CH Arkadia - Jana Pawła II 82, Warszawa
Kiedy? 13.10 , 15:00
Wjazd? free / Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą mailową na adres: bitwaroku@aimmedia.pl
Linki:
dołącz do wydarzenia na fb
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz